Search

מים מהשמיים יצילו אותנו | הקדמה

Updated: Mar 29, 2021


הקדמה

חלקנו אחוזי חשש לאור מה שאנחנו מאמינים שהוא מזימה לדילול אוכלוסיית העולם. מי מכם שכמוני חש שמסתירים מאתנו מידע, מסלפים נתונים, נוהגים באופן המנוגד להגיון ושכל ישר.

אנחנו בעיצומה של מלחמה על תודעה – החדרת פניקה, הפחדה שיטתית באמצעות התקשורת, נקיטת אמצעים למיגון המגיפה שאינם עולים בשום אמת מידה הגיונית של מה שידוע לטבע על חיזוק המערכת החיסונית שהיא זו שאמורה להגן עלינו.

מדינת ישראל היא אתר הניסוי הרפואי הגדול ביותר בעולם כיום לחיסוני הקורונה שאין חולק שלא ידוע מה יהיו השפעותיהם ארוכות הלכת. האוכלוסייה מפוצלת בין מצדדי החיסון לבין מתנגדיו. בעתות מצוקה כמו זו אנשים מאמינים נושאים עיניהם אל השמיים ומבקשים עזרה מאלוהים.

אני הלכתי לחפש בכתבי הקודש את התשובה, מתוך השקפה שהתורה אינה מסמך היסטורי שעוסק רק בעבר אלא מסמך ״חי״ שנכון לכל העתות ולכל הזמנים ומגלם בתוכו ידע אלוהי קוסמי שהועבר לבני האדם בדרך של קידוד והצפנה.

אני מאמינה שהידע כיצד לרפא את עצמנו מההרעלה המתעצמת והולכת והכוללת בשלב זה גם את הקורונה וגם את החיסונים לה, הוטמן בתורה כדי לסייע למין האנושי ולכדור בכללותו להינצל ממוות.


הקורונה = כשל חיסוני

ידוע לנו שהקורונה היא נגיף (דהיינו יחידת אינפורמציה מתה) שכדי לחולל נזק הוא צריך לפגוש גוף חי.

המחלה למעשה נוצרת כאשר הנגיף פוגש מערכת חיסונית שאינה יכולה לו.

מערכת החיסון מורכבת מכדוריות אדומות ולבנות, למעשה רובה עשויה מים. הקורונה יוצרת בעיות של ״ מעין״ חנק, קושי נשימתי ועלולה להביא אנשים למצב של קושי נשימתי ועד למות. על פי מה שפורסם - החיסונים נחלקים למספר טכנולוגיות. כאשר החיסונים של חברות פיזר ומודרנה הן בטכנולוגיה חדשנית של Mrna המתחברת למעטפת החלבונית של מערכת החיסון על כל הסכנות שיכולות לנבוע מכך כולל התקפה רבתי של מערכת החיסון את עצמה שתביא לכשל אוטואימוני.

האמונה שלי שבמידה ונצליח לטפל בחיזוק מערכת החיסון שלנו באופן שיאפשר לגוף שלנו לחסל את הנגיף מבלי להחדיר גורמים זרים לגוף הרי שיש לנו לפחות תחילת קצה של פתרון. בעתיד ננסה להוכיח ששימוש במים של שמיים: יוצר מצב של היפוך אנרגטי באמצעות שינוי התדר החשמלי ולבדוק את יעילות השימוש על אלו שלקחו כבר חיסונים.


האם אנחנו במלחמת גוג ומגוג התנכית ?

בעוד רבים מבינים שמשהו חריג ויוצא דופן בהיקפו מתרחש מעטים נוקבים במילים המפורשות -"מלחמת גוג ומגוג" .

מלחמת גוג ומגוג התנכ"ית מתארת מלחמה אשר צפויה להתרחש באחרית הימים, קודם לגאולה.

במלחמה הזו צפויה קואליציה של רבות מאומות העולם בראשות גוג מלך מגוג להילחם בעם ישראל במטרה להכניע אותו.

הניצחון במלחמה אינו ניצחון מעשה ידי אדם, ההכרעה אינה בכוח צבאי , אלא ישועה מאלוהים לאחר אובדנות רבים.

על פי הסיפור התנכי המתואר בספר יחזקאל (פרקים לח ולט ) הניצחון יהיה כולו אותות ומופתים ומטרתו לגלות את קיומו של האל האחד באמצעות ניסים גלויים.


המלחמה הזו מתרחשת לאחר שעם ישראל חזר לארץ ישראל והיא מתוארת בחזון יחזקאל בשני באופן מאד מפורט כאשר מתוכם מספר אלמנטים חשובים לעניינו:

  • גוג ומגוג מיוחסים לחלק מבניו של יפת – נכדו של נוח מהמבול .בין שני הסיפורים קיימים דמיון וסימטריה - החיות שנוח מצטווה להציל מהמבול ותיאורי שמירת החיות השונות בחזון יחזקאל.

  • גוג הוא שם המלך שממלכתו מגוג. גוג – היא גימטרייה של 363 = 12 השבטים . לטענתי המלחמה שאנחנו חווים בימנו אנו היא מלחמת דמגוג - שבהגדרתה הינה .שיטת שכנוע מניפולטיבית להעברת מסרים בהתבסס על פנייה לרגש הפחד, או לחלופין, שימוש באמירות ריקות מתוכן רלוונטי למסר הנדון.

  • כל מטרת מלחמת גוג ומגוג התנכית היא גילוי האל מחדש גם על ידי עם ישראל וגם על ידי הגויים וכך נכתב פסוק:

"וְאֶת שֵׁם קָדְשִׁי אוֹדִיעַ בְּתוֹךְ עַמִּי יִשְׂרָאֵל וְלֹא אַחֵל אֶת שֵׁם קָדְשִׁי עוֹד וְיָדְעוּ הַגּוֹיִים כִּי אֲנִי ה' קָדוֹשׁ בְּיִשְׂרָאֵל" ( יחזקאל ל"ט, ז).

מטרת המאמר הינה לבסס כיצד הגענו למסקנה שבאמצעות שימוש בסודות שהוטמנו בתורה ואשר עובדים על עקרונות של סימטריה וריפוי משולב ממדים גם ברמה הרוחנית וגם ברמה הפיסית נוכל לחזק את מערכת החיסון שלנו ולייצר ריפוי באמצעות מים.

למען הזהירות אבהיר כי לא מדובר במחקר מדעי, הכותבת אינה רופאה ואינה מתיימרת להמליץ למישהו כיצד לנהוג.


תוכן עניינים:

חלק ראשון – הפתרון שהוצפן בתורה וממה הוא מורכב.

חלק שני - המהות ממנו עשויים מים ואדם סקירת סיפור הבריאה של מים ואדם.

חלק שלישי - גילוי ממד הנס דרך סיפור יציאת מצרים.

חלק רביעי - ריפוי והשפעת אלמנטים שונים על איכות המים.

חלק חמישי - מדע המים מה הוכח מדעית ומהם אמצעי המדידה.

חלק שישי - הכול מתחבר חיבור הבריאה עם יציאת מצרים, איך עובד ריפוי מעל הטבע.

חלק שביעי - יישום בשמיים, כיצד העקרונות מהתורה מיושמים בשמיים.

חלק שמיני - חיבור לרעיון הגאולה וחזון אחרית הימים אשר יוצא מישראל דרך המים.


43 views0 comments