Search

חלק שמיני: החיבור לרעיון הגאולה וחזון אחרית הימים דרך המים אשר יוצא מישראל

Updated: Jun 21, 2021


בפרקים הקודמים:

עסקנו בפתרון שהוטמן בתורה להרעלה השיטתית של המים ולשחיקה הבריאותית של מערכת החיסון של בני האדם בפרט וכדור הארץ בכלל דרך המים.

עברנו לבחינת המהות הרוחנית של הבריאה של המים ובני האדם כדי להבין חוקיות של יצירת מציאות בריאה במערכת חוקים שהיא מעל השכל ולפעמים לא כולה ניתנת למדידה מדעית .לאחר מכן עסקנו במבנה החוקיות של " הטרנספורמציה " ממצב מסכן חיים למצב מציל חיים כדי להבין את עקרונות הסימטריה . סקרנו את מגוון האלמנטים הידועים לנו בשלב זה המשפיעים על איכות המים אך לא מן הנמנע שבעתיד נגלה עוד ועוד אלמנטים כאלה .בחלק השביעי המחשנו כיצד כל עיקרון מיושם הלכה למעשה בשמיים כבר עכשיו.


בפרק הזה שהוא האחרון בסדרה -אנחנו מבקשים לסגור את המעגל . בדיוק כמו האלכימאי של פאולו קוואלו מטרתי להראות איך הכדור יכול לחזור לנקודת ההתחלה של בריאת המים ומצב תודעה הרמוני הפעם מבחירה וכחלק מהשותפות שלנו עם הבורא.

התחלנו את סדרת המאמרים בשני סיפורים מרכזיים בתורה : סיפור הבריאה וסיפור יציאת מצרים, הראנו כיצד הקו המחבר אותם הוא נחש הנחושת של משה רבנו שעושה את הטרנספורמציה בין מוות לחיים ועכשיו ננסה להציג לכם איך המעגל נסגר וחוזר לנקודת התחלה טובה יותר באמצעות שימוש בנחושת והחיבור שלהם למי שמיים.


הקשר בין מים למיניות בריאה – גאולה אישית


המונחים מים עליונים ומים תחתונים אשר דנו בהם רבות בחלק השני מיצגים בתורת הזוהר גם את נוזלי המין של הזכר והנקבה האלוהיים. הנאתה המינית של האישה מיוצגת בזוהר כמפתח לגאולה אישית וקוסמית . חוקרים שונים כגון דניאל אברהמס התמקדו באורגזמה הנשית כמחוללת שינוי באיחוד כוחות במרחב האלוהי.

הקשר בין הדברים נחשף שוב באמצעות השפה העברית – חוק המשיכה בין השמים והארץ לבין משיכה מינית שהיא תדרים מגנטיים גם .יש לשים לב ש המילה אורגזמה היא למעשה – אור גז מה'.

כאן אנחנו מבינים את הסימבוליות והסימטריה שבין החטא והתיקון של הגירוש מגן עדן . חוה אמנו השתמשה במיניות שלה בסיפור הגירוש כדי לייצר לעצמה ביטחון חומרי וודאות, התיקון הוא שהמיניות היא זו שתחבר אותה חזרה אל אלוהים דרך הדבקות בגבר שלה. מהסיבה הזו העונש שבו נענשה חוה במועד הגירוש – "אל אשך תשוקתך והוא ימשול בך" הוא גם המפתח חזרה לגדילת התודעה וחזרה מהגירוש אל מצב תודעה של הווה . בזמן האורגזמה החוויה היא אך ורק בזמן הווה, ואז אנחנו חוזרות להיות חווה בתודעה.

לסיכום ף האיחוד בין הצד הגברי לצד הנשי הוא זה שיפתח חזרה את החיבור אל עולמות עליוניים. מהסיבות הללו היהדות היא דת שמקדשת אהבה ומיניות, ואין בה מודל של התנזרות ופרישות כפי שיש בנצרות ובנזירות של המזרח הרחוק.

זאת ועוד שיר השירים המיוחס לשלמה המלך = המלך השלם, הוא רב ממדי ברובד אחד הוא סיפור אהבה בין גבר לאישה מלא בתיאורים ארוטיים ומצד שני הוא סיפור אהבה בין הבורא לעם ישראל ומראה לנו את החיבור בין עולמות עליונים לתחתונים.


ריפוי ניסיי מעל לממד השכל

בחלקים הקודמים של המאמר עסקנו בחטא "עגל הזהב", שהוא במהותו ההשתעבדות לממד הפיסי גשמי והזנחת הממד הרוחני.

תודעת "עגל הזהב" גורסת שמה שאיני רואה בחמשת חושיי לא קיים. תפיסה זו היא התפיסה השלטת במציאות שלנו ולמעשה היא זו שמנהלת את העולם היום ככלל ואת עולם המדע והרפואה הקונבציונלית בפרט. למרות שבמישור השכלי אנחנו מבינים שעד לא מזמן לא היו מודעים לקיומם של נגיפים, שלא ניתן לראות גלי תקשורת, שאין הסבר להיווצרות הפירמידות ועוד שלל תופעות שאין מחלוקת על קיומן אך אין להן עדיין הסבר מדעי , עדיין מרביתנו מסרבים להכיר בדברים שאין להם ביסוס מדעי עדיין.

הקורונה דורשת מאתנו לגלות אמת קשה ומכאיבה על מצב העולם ומי מנהל אותו הלכה למעשה, אבל במקביל היא מהווה הזדמנות לגילוי של ממד הנס שנמצא מעל לשכל .

סמלו של העידן הזה לאמונתי היא חיפושית פרת משה רבנו.

ראשי התיבות של חיפושית משה רבנו הן ח.מ.ר. למרות קוטנה הפיסי החיפושית היא בעלת יכולות ביולוגיות משמעתיות מאד, ומסתירה בין כנפיה סודות.

לא ידוע איך וממי קיבלה את שמה ומדוע היא נבחרה להיות קדושה בכל התרבויות ולהיקרא על שם המנהיג של אותה תרבות כגון חיפושית פרעה, גבירתי המלכה, חיפושית מריה הקדושה ועוד.

בשמה הביולוגי היא מכונה מושית ה-7 וזאת למרות שלמעשה יש לה 8 נקודות. מסתבר ששתי הנקודות שעל גבה מתמזגות באופן מושלם לנקודה אחת. רק כאשר החיפושית פותחת את כנפיה רואים שמדובר בשתי נקודות נפרדות .המעבר בין 7 ל8 - מעבר מהטבע למעל הטבע

חזון אחרית הימים הוא מעבר לממד תודעה מפותח יותר שאותו אמורה להוביל ישראל . מנורת שבעת הכנים שהיא סמל כנסת ישראל, מורכבת כאמור משלושה אבות- אברהם, יצחק ויעקוב וארבע אימהות ( שרה רבקה רחל ולאה ) שיחדיו הם השם ישראל .

המספר שבע מייצג גם את שבעת השערים שמהם קולט האדם את המציאות החיצונית ומפרש אותה והם מצויים בפנים שלו: שתי עיניים, שתי אוזניים , שני נחיריים , פה אחד = 6 +1 = בדיוק כמו ימות השבוע .

המילה פנים במובן של פרצוף נכתבת באותו אופן כמו פנים במובן של פנימיות .המשימה היא לייצר אחדות ולכן אסור היה לכהן בבית המקדש לאנשים עם פגמים גופניים .

המספר 7 הוא מספר קני המנורה בסמל המדינה ככל הנראה ההשראה שלו היא מנבואת הנביא זכריה (ספר זכריה, פרק ד), שבה מראֶה המלאך לנביא :"מנורת זהב וגֻלּה על ראשה ושבעה נרותיה עליה... ושנים זיתים עליה אחד מימין הגֻלּה ואחד על שמאלה".

הכנסת מייצגת את הקשר בין העם לבין אדמת הקודש בריבונות והיא מטפלת במישור הפיסי של הכניסה לארץ ישראל. אלא שכזכור לנו מהתורה משה לא הגיע עדיין לארץ המובטחת.. לטענתי לא רק משה באופן הפרסונלי נותר מחוץ לארץ המובטחת ( ארץ = אצר) אלא משה= השם. כמייצג תודעת החיבור לאלוהים אינה קיימת אצלנו עדיין .ברגע שנתקן את התודעה שלנו היהודים בישראל נוכל להיות אור לגויים .

הספרה 8 בתרבויות שונות

בתורת הסימבוליזם הנוצרי, מייצג המספר 8 את החיים שלאחר המוות, וההתחלה החדשה בעולם הבא.

סין נחשבת הספרה 8 למספר מזל ולכן מרבים לקבוע אירועים בתאריכים עם ספרה זו. אולימפיאדת 2008 בבייג'ינג נפתחה ב-8 באוגוסט 2008 - 08.08.08 מסיבה זו.

הספרה שמונה על פי הנומרולוגיה הסינית מצביעה על הכללה. השמונה היא תוצר של כל המספרים שקדמו לה. הסינים רואים בספרה זו את האינטואיציה ואת הקשר הרצוף לנתיב ההתעלות הרוחנית.

בנומרולוגיה, המספר 8 מסמל את האינסוף. הוא מסמל את ההשלמה של פעולה מסוימת, אך גם מייצג התחלות חדשות

על פי תורת הפאנג-שוואי, יש לסדר את הרהיטים בבית כך שהאנרגיה תזרום בצורת הספרה 8 - זוהי הזרימה הטבעית והחופשית ביותר של אנרגיה ביתית. במשחקי קלפים רבים, יש לקלף המייצג את הספרה 8 חשיבות מיוחדת.

הסיפרה שמונה היא הספירה שמאזנת בין כל העולמות, בין מטה ומעלה, בין רוח לחומר, בין הנפש לנשמה. כל העולם מושתת על התנועה ספירלית, זה לא רק באנרגיה, זה גם בדי אן איי שלנו.

הספרה 8 ביהדות

ביהדות שני טקסים עיקריים הקשורים בספרה שמונה..

הראשון הוא ברית המילה המתרחש ביום השמיני. טקס של חיתוך אבר המין הגברי, הסרת עורלה = העור לה׳ ויצירת כיפה על איבר המין הגברי . בחלקים הקודמים דנו בעיקרון הסימטריה בהקשר של הנחש וחיתוך הרגליים שלו – הרגל השלישית והסימבוליות שלה לאיבר המין של הנחש . ברית המילה הראשונה היא של אברהם – אבר ברא הם – אבי האומה.

הברית היא למעשה חוזה של היהודי עם אלוהים, כאשר הוא מהווה תזכורת תמידית לגבר שמי שבורא לו יורש זה לא רק איבר המין שלו אלא החיבור שלו עם אלוהים דרך מילה .זאת משום שכך נברא העולם -במילים .

הטקס השני חג חנוכה בחנוכייה – 8 כנים פלוס שמש. שמן מאותיות נשם – נשמה. שמש= שמש שמייצג את האור של היום .

ישנם דיונים רבים בהלכה בנוגע לשאלה מדוע חוגגים בחנוכה דווקא שמונה ימים. בעיני הקנאים המספר 8 היה מספר מיסטי רב משמעות: העולם נברא בשישה ימים. ביום השביעי נח הבורא.

היום השמיני היה היום הראשון של מעשה האדם, ובו החל האדם ליצור ולפעול. לכן הקנאים, שדגלו בפעילות אנושית נמרצת, קידשו דווקא את המספר 8.

בקבלה, הספירה השמינית היא ספירת הוד - הספירה של אהרן הכוהן. בהגות היהודית הספרה 8 מסמלת את העל טבעי. היום השמיני בשבוע הוא למעשה יום ראשון (7+1) הוא יומה של השמש ומכאן שמו

כתמי השמש משתנים במחזוריות קבועה. מחזור כתמי השמש הוא בן 8 שנים.

מדוע חג החנוכה הוא בן 8 ימים?

בכל שנה אנחנו חוגגים את חג החנוכה שהוא למעשה ניצחון הרוח – נס פח כד השמן על היוונים שבאים להחריב בידי המכבים – מי כמוך באלים ה' . שמן = נשם מלשון נשימה ונשמה מימד גופני ורוחני.

המים של שמים כפי שסקרנו בפרקים הקודמים קשורים בספרה 8 – המשכיות , נקודת היפוך ועידן הנס .

שני חגים רומאים נחגגו בסמיכות לחנוכה, בסוף דצמבר ובתחילת ינואר, שניהם היו בני שמונה ימים. הראשון היה הסטורנליה, חגו של סטורן = הכוכב שבתאי שעל שמו מכונה השבת Saturday שכן שבתאי הוא כוכב לכת שתזוזתו איטית במיוחד . בשני המקרים, כאמור, החג צוין במשך שמונה ימים, ממש בסמיכות ליום התחדשות השמש, קרי היום שממנו שעות האור מתארכות.

חגים סביב מותה ולידתה של השמש נחוגו בכל העולם העתיק, והם מתועדים רבות בספרות ובמקדשים שהוקמו מתוך מטרה לציין את מועד היום הקצר ביותר בשנה. משמעות החגים, היא השבת הכוח המאגי של האור אל העולם, ולכן הם נחגגו בלילה הארוך ביותר, שבו יש להדליק אש ולהשליט מחדש את שלטון האור. האדם מצווה לשאת את האש והאור דווקא בתקופה החשוכה של השנה והחג הוא בעצם מעבר סימבולי להתחדשות האור וההיפוך של הלילה הכי ארוך בשנה שלאחריו מתחילים הימים להתארך והאור ל גדול – נקודת ההיפוך שבין החושך לאור המתקיימת גם מדי לילה .


הקשר המשולש – יון ( רומי ) ישראל ואלוהים

בדיוק כמו שבימי בית המקדש השני – נחרב הבניין הפיסי עקב שנאה שהיא תודעת הפירוד על ידי היוונים שהתרבות שלהם מבוססת על העדר פאן רוחני. תרבות יון קידשה הדוניזם, מיניות בוטה, סגידה לאלילים ופולחנים שמבוססים על אלימות ודם.

כך גם היום ניטש המאבק בין שתי תפיסות עולם מנוגדות .

אברהם אבינו נדרש לעזוב את ביתו, ואת תרבות האלילים של אור כשדים – מהמילה שדים שהם הבסיס לכת השטן.

השדים וכת השטן מנהלים את חיינו תחת הסוואה והם נכנסים לתוכנו תודעתית כבר מאות בשנים ואנחנו לא תמיד מצליחים לראות זאת כפי שנאמר " עיניים להם ולא יראו , אוזניים להם ולא ישמען".

את שיא ההסתרה והפריצות המוסרית מייצג הותיקן אשר ניכס לעצמו את אלוהים ועשה כל מעשה אפשרי בניגוד לאלוהים בתפיסה הרוחנית . אלא שהמילה " ותיקן " היא אותיות של תיקון . התיקון של העולם כרוך בפירוק השלטון של הותיקן .

בראיה זו קל לראות מדוע כביכול הקורונה תחילתה בעטלף שאין לו עיניים אבל הוא רואה מעולה דרך סונאר – גלים , בניגוד לבני האדם שיש להם עיניים אבל לא תמיד הם באמת רואים את המציאות כפי שהיא.

בזמנים אלו אנחנו למדים שיעור רב ממדי על המוחשיות של העדר מוחשיות, זאת כדי להבין שיש רבדים מעל לחמשת החושים שלנו לטוב ולרע. כשם שאויב בלתי נראה לעין שלנו - נגיף או חיסון יכול להרוג אותנו וננו חלקיק נכון – יכול להציל אותנו .


המלחמה שמתנהלת בעולם היום היא מלחמת תודעה. היא נטשת בין אור שמבקש להתנהל בגלוי, בשקיפות, במוסר לבין חושך שמבקש הסתרה, מידור והעדר מוסר. שני הכוחות הללו קיימים בכל אדם, למעשה הם הכוחות של טוב ורע שקיבלנו את האפשרות לבחור ביניהם כאשר אכלנו מפרי עץ הדעת. האנושות גורשה ממצב תודעה של הרמוניה מוחלטת כפי שהיה בגן עדן גן מלשון גנטיקה עדן מלשון נדע. היופי הוא שרק מרגע שקבלנו את יכולת הבחירה אנחנו יכולים לגלות את היכולת שלנו להיות שותפים בבריאת המציאות של חיינו ולגלות את הניצוץ האלוהי שבנו את ה"בצלם".


עיקרון הסימטריה בין באג 2000 לגאולה

יהודים דתיים מאמינים שהגאולה תגיע לאחר שתימצא פרה אדומה ללא פגם, תשחט ומעפרה יעשו טקס של טהרה כדי ליצר ״כפרה״ ותיקון .

לאמונתי זו טעות - אין צורך בפרה אדומה ובוודאי לא בשחיטה שלה, אלא בהבנה שמקורה בצניעות שקיים בעולם כוח שהוא מעל השכל ושהוא קשור בהבנת החוקיות של הבורא וממד של אחדות .


החיפושית תפקידה להוביל את פתרון חידת היקום ומכאן הכינוי חיפושית פרת משה רבנו .

פרת - הוא אזכור לפרה אם עגל הזהב אבל גם פתר – במובן של פתרון כתב חידה וגם אזכור לנחל הפרת והחידקל ( פתר את הדלק של החי )המוזכרים בהקשר של גן עדן שאתו פתחנו את המאמר. אם מחברים את שני החלקים מקבלים שפתרון המנוע של החיים מצוי במים המובילים לגן עדן.

משעשע לגלות שמקום האיחוד של הפרת עם החידקל נמצא בחבל קורנה שבעיראק . כדי לתת לנו עוד רמז שהפתרון לקורונה נמצא בהחזרת המים למקור שלהם בבריאת העולם .התהליך הזה שמתרחש בימים אלה בעוצמה גבוהה והוא שיאו של תהליך שהתחיל בשנת 2000 שלא במקרה כונתה באג 2000. רק שבמקום תקלה גלובלית במחשבים, התקלה היא במחשב של בני האדם בנפש שלהם.

באג = אותיות א,ב,ג שפותחת את האלף בית שלנו רק בסדר משובש .אלף= פלא, ב= בית, ג = גימל .

כאשר נבנה לפלא בית – נבנה לתודעת הנס מקום בנפש שלנו , נחווה גמול .

באג הוא גם חרק באנגלית . התרופה לפיצול הנפשי הזה שאנחנו חווים בין חושך לאור יתרפא באמצעות גילוי ממד הנס שמסמלת החיפושית בשמה באנגלית Lady Love Bug (חיידק אהבה מדבקת ) שגם לה טבע כפול – מחד היא מדבירה מדהימה של מזיקים מצד שני כשהיא יוצאת מאיזון היא הופכת למזיק טורף בעצמה .

כל דבר בעולם הוא אנרגיה ואנרגיה היא דבר מדבק לטוב ולרע . החיפושית מייצגת בתרבויות השונות את הנס, את ההשגחה הפרטית ואת הסימן שמבשר על קיומה של אהבה קרובה .

בימים אלו כולנו נמצאים בצומת של בחירה בכל הרבדים :ברמה האישית, הזוגית, המשפחתית, הלאומית והגלובלית .

אנחנו יכולים לבחור בפחד שיוצר פירוד ותחושת הישרדות שמובילה לפשע ומלחמה או אמונה באל שידאג למחסורנו שמובילה לאחדות ותיקון עולם . עד היום מואץ הגירוש מגן עדן מרבית האנושות חיה בפירוד ועכשיו היא נדרשת לראות את המחיר באופן ברור אם אנחנו רוצים לחיות עלינו לבצע את ההיפוך מרע חזרה לטוב. במטאפורה התנכ"ית לחזור חזרה לעץ החיים שבגן עדן ולשם כך עלינו להיפרד מעגל הזהב ממעמד הר סיני , קרי תפיסת החומר המצרה את תודעתנו.

שמה המלא של החיפושית הוא חיפושית פרת משה רבנו. פרת – הפרה של משה וגם פרת = פתר. הפרה היא האמא של העגל והיא צריכה לכפר על החטא . לכן הדתיים האמינו שאת בוא המשיח תסמל מציאת פרה אדומה .


לעניות דעתי רעיון הפרה האדומה עדיין שייך תפיסתית לעולם הישן של תפיסת חומר ולכן יש להקריב אותה ולהתרחץ בעפר שלה . החיפושית היא בעיני מבשרת הגאולה, לא בפני עצמה אלא משום שהיא מצריכה מאתנו לצאת למסע של גילוי והעמקה מעבר לחמשת החושים שלנו. כדי שזה יקרה עלינו להיות מוכנים להתמסר לממדים של מעבר לשכל. עבור מרבית האנשים הוויתור על השליטה השכלית מתרחש אך ורק כשהם חשים בתהום = מהות .

למרבה הצער כל עוד נחשוב שהשליטה בידנו, השיעור לא ילמד .

אנחנו יכולים וצריכים להתפלל – תפילה היא תפיל על ה' . תפיל למעלה – הוא היפוך חוקי הטבע שהרי בדרך הטבע דברים נופלים מלמעלה למטה ולא ההיפך. במובן הזה - אנחנו בדיוק כמו ביציאת מצרים, " המים" כמטאפורה סוגרים עלינו מכל עבר, האויב מאחורינו רודף כדי להשיב אותנו ל"עבדות" הפיסית והנפשית למצרים = מים צרים, קיום צר של תודעה ברוח ובחומר .


האויב הוא פרעה = פה רע במובן של מחשבות רעות שמגולמות למילים רעות שיוצרות מציאות רעה של נפרדות רע= רצון עצמי ( לאלוהים של המצרים קראו רע ) . אם פרעה – זה פה רע, אז היציאה ממצרים הנחגגת בחג הפסח = פה סח, במובן של פה שיוצר מציאות טובה באמצעות כוח הדיבור התפילה שמקבלת מערכת הגברה מימית שהופכת לדם הבריא והמחיה שלנו.

פרעה הוא גם סמל של פירמידות השליטה- מידע ששמור למעטים שמבקשים לשלוט בהמונים כדי להשיג חומר וחיי נצח . בימי קדם באמצעות חניטת הגופות שלהם ועכשיו באמצעות אנדכרום ודומיו .אז כמו היום - הילדים הם הקורבנות הראשיים. תינוק = תיקון. הרצון להשתמש בדם של הילדים כדי לשמור על נעורים וחיי נצח שמתחיל בכל הבן הזכר " הייאורה תשליכוהו," עובר במכת נגד של אלוהים שהופך את מי היאור לדם ומונע מים לשתייה ומסתיים במכת בכורות = במובן של מכת בכירים- קפד ראשו של הנחש .

למול הסכנה הקיומית שבו נדמה שכלו כל הקיצין, משה פותח את ים סוף = במובן של סוף הסיפור בדרך נס אנחנו ניצלים והאויבים טובעים . אז כמו היום מצב המצוקה יביאו את את כולם לאמר את " שמע ישראל " , תדר קולי שיפתח צוהר לריפוי המוני מיידי וניסי של הכדור.


ההגעה לארץ המובטחת - השלמת היציאה ממצרים

בתורה נאמר - שהמשיח יבוא על חמור לבן. המשיח = שם חי כשהשם יחיה בתוך כל אחד מאתנו.

חמור = חומר היכולת לשלוט על הצורך שלנו בחומר וודאות היא זו שמבשרת את הגאולה .

לבן = ההיפך מנבל ( במובן של איש רע ) ונבלה = גוף חסר חיים. וגם משום שהלבן הוא כל הצבעים יחדיו.

המשמעות של גאולה תודעתית היא הבנה שאנחנו מעל החומר, שיש לנו יכולת לברוא מציאות שכוללת צבעים רבים ושונים מתוך החומר הלבן .

ימות המשיח הם מצב תודעתי שבו האדם הוא שותף מלא למלאכת הבריאה של המציאות ומקיים את ״ בצלם אלוהים ברא אותו ״ – זה מגיע דרך שליטה בשפה היוצרת את המציאות .


תעודת הביטוח המקראית

התוצאה המובטחת של ניצחון האור על החושך כבר ניתנה לנו והיא כתובה בספר ישעיהו העוסק בחזון אחרית הימים קובע בפרק יא פסוק 9:

״לֹֽא־יָרֵ֥עוּ וְלֹֽא־יַשְׁחִ֖יתוּ בְּכָל־הַ֣ר קָדְשִׁ֑י כִּֽי־מָלְאָ֣ה הָאָ֗רֶץ דֵּעָה֙ אֶת־יְהוָ֔ה כַּמַּ֖יִם לַיָּ֥ם מְכַסִּֽים׃ ״


על פי החזון של ישעיהו יש חזרה לנקודת ההתחלה שבה כולם יודעים את אלוהים .

מתקיימת ההבנה שהכול זה מים במובן של מכסים – הכול הרמוני ומושלם כמו מכסה שזה הפוך ממסכה .

היכולת לסמך, להאמין בבורא עולם שבגלל העדרה מראש גורשנו מגן עדן וגילינו את נקודת הדעת טוב ורע כדי לאפשר לנו לבחור בטוב ולהתרחק מרע


לסיום:

לפני חמש שנים, בפסח 2016 בעודי יושבת בעסק שלי ברח דוד רזיאל 12 ביפו = דוד שמזרעו ייצר המשיח רזי האל, 12 שבטי ישראל שעסק באהבה זוגיות ומיניות נחשפתי לסוד המים המתודרים.

בתחילה גיליתי התנגדות לעסוק בזה משום שרציתי לעסוק באהבה רומנטית תחום ההתמחות שלי מזה 16 שנים במסגרתו נחשפתי למשמעות של חיפושית משה רבנו, לתדר ה11:11 ולכוח המרפא של חיבור לאמונה בחיי האהבה והמיניות שלנו.

מסע הגילוי האישי שלי עובר גם הוא בשמות: שמי סיגל ( מלשון סגל = קבוצה, סגול =ריפוי והתמרה ) ושמי מכיל סי = ים( sea וראייה see באנגלית וגל = מים ותדר . גשורי = גירוש, גישור , ריגוש וגשר.

אני מאמינה שיש לי שליחות בלגבש את הקבוצה שתבנה את הגשר חזרה מהגירוש מגן עדן, ואני מאמינה שהמים של שמיים, הם החוליה הכי מרכזית בגשר הזה.


31 views0 comments