Search

חלק שביעי: יישום הלכה למעשה במבנה של שמיים

Updated: Apr 23, 2021


בפרקים הקודמים

עסקנו בפתרון של התורה להצלת חיים באמצעות כיור הנחושת, סקרנו את חוקיות הבריאה הן לגבי המים והן לגבי האדם .

לאחר מכן עברנו לטפל ברובד התודעה הקשר שלו לריפוי כאשר המים משמשים למעשה כלי לפיזור האינפורמציה החדשה וניסינו לחבר את התורות השונות כדי להמחיש שלמעשה העקרונות הריפוי הן של המזרח הרחוק והן של הקבלה היהודית משיקים .


בפרק זה נדגים כיצד כל אחד מהאלמנטים הפיזיים והרוחניים מקבל את ביטויו במיזם של שמיים ונפרט כיצד לא רק המכשיר עצמו אלא גם המבנה של החברה מותאם לעקרונות שפורטו בחלקי המאמר הקודמים .


1. החזון של שמיים


1.1 מים מתודרים לכל חי בתוך עשור

החזון של שמיים הוא להוביל בעולם את החיבור בין מים לריפוי ברמה האישית והגלובלית ולתרום את חלקנו לתיקון העולם

אנחנו מבקשים להגיע למצב שבתוך עשור דהיינו עד שנת 2031 מרבית תושבי הכדור בני אדם חיות וצמחים מוזנים על ידי מים מתודרים.


1.2הפצת אור לריפוי מעבר למים

בנוסף למטרה המרכזית הזו אנחנו מאמינים שבאמצעות שמיים נוכל ליישם את השליחות של העם היהודי כעם סגולה ולמלא את ייעודנו להיות אור לגויים . אנחנו רואים בשמיים הזדמנות גם לחלוק כבוד לשפה העברית כשפה היוצרת של הייקום להשקפתנו ולהיות אבן נוספת בבניית העולם החדש.


1.3 ניקוי העולם מבקבוקי פלסטיק

עוד בחזון שלנו להוביל את הגמה של הפסקת מכירת מים בבקבוקי פלסטיק אשר הם מסוכנים מאד לבריאות שלנו בהיותם מלאים בחומרים מסרטנים ולכדור משום שהפלסטיק נשאר 400 שנה על פני הכדור לפני שהוא מתפרק.

1.4 ריפוי מבוסס מים

הובלת פיתוח ומחקר של ריפוי מבוסס על מים למחלות שונות בדרך של רפואה הוליסטית שמשלבת מים, תודעת ריפוי מזון בריא ועבודה מול מטפלים שונים ברחבי העולם.2. יישום החזון הלכה למעשה

כדי להפוך את החזון הזה למציאות עמלנו במשך קרוב לשנתיים על פיתוח המוצר באופן שיהלום את הוראות התורה מצד אחד ועקרונות מדעיים מהצד השני .

כל דבר בשמיים נעשה מתוך רגש של כבוד למקורות, הקפדה יתירה בפרטים הגלויים והסמויים ובעיקר הקפדה על ניקיון אנרגטי וחיבור של רוח וחומר כפי שיפורט להלן..


2.1המיתוג של שמיים - בחירת השם, הלוגו והסלוגן כולם נעשו על מנת לשרת את החזון:

בחירת השם – השם שמיים עליונים מייצג כפל משמעות השמיים כפי שהיו מיד לאחר הסדר בבריאה והעובדה שהמים שואבים את כוחם מכוח עליון. השם "שמיים" רשום בעברית מורכב למעשה משין בעלת ארבע הרגליים – הלא היא האות החסרה המייצגת את האנרגיה הנשית ( ארבע האימהות שלה – שרה רבקה רחל ולאה - לכולן ענייני ילודה וילדים) הדרושה לריפוי העולם.

התוספת של שין בעלת הארבע רגליים לשין בעלת שלוש הרגליים המצויה על המזוזה ( שמקורה ביציאת מצרים ) מטרתה לסמן את הבתים של העבריים ( עוברים שעוברו מהלבנה = ירח )כדי שאלוהים יפסח על התינוקות שלהם ולא ימית אותם במסגרת מכת בכורות .באנגלית שם החברה הינו Shammaim למרות שמדובר בחברה בינלאומית עשינו בחירה בשם עברי משום שאחת המטרות שלנט היא להביא למודעות העולם את כוחן של אותיות השפה העבריתֿ.ֿֿֿ


2.2הלוגו של שמיים- הלוגו של שמיים הוא למעשה תנועה של הספרה 8 שמייצגת כאמור את עידן הנס ואת האינסוף, והיא מחווה לטכנולוגיה של הסחרור שאותה פיתח כאמור ויקטור שארברגר אותו היפוך שדנו בו רבות בפרק 5 למאמר הקודמים.

הביטוי Upper Water = מים עליונים הוא בעל כפל משמעות - מחד מקור הידע מהתורה שבו נקבע הביטוי מים עליונים ומאידך העובדה שהמים מעלים את רמת האנרגטיות של המשתמשים בהם.


2.3 הסלוגן של שמיים - Be Water שהוא גם הקהילה של משתמשי שמיים בעולם הינו ותכני הקהילה הם סביב ההבנה שאנחנו עשויים מים ולכן קיום איכותי חייב להיות מבוסס על מים איכותיים.


3. המוצרים הפיסיים של שמיים

כפי שסקרנו בהרחבה בחלקים הקודמים המים מושפעים מאנרגיה וזוכרים הכל.

כיון שאנחנו מאמינם שהידע של שמיים הוא ידע אלוהי ואלוהים נמצא בפרטים יש בשמיים הקפדה יתירה על פרטים הקשורים בתדר האנרגטי שלל ההתנהלות כדי לא לקלקל את המים עם אנרגיות רעות .


3.1 טכנולוגיה המשלבת מגע פיסי והשראה

הטכנולוגיה של שמיים מורכבת גם היא בדיוק מאותן עקרונות סימטריה שדנו בהם בהרחבה .

צינור ( אנרגיה גברית ) שמייצר סחרור ( ורטקס) שנמצא בתוך קופסא (כיור) ( אנרגיה נשית )ומטעין את עצמו מתוך אנרגיה פנימית וללא צורך בחיבור חשמלי ומיינן את המים ביונים של מתכות יקרות נחושת כסף וזהב בהתאם להוראות התורה.


המים מקבלים אנרגיות משימוש בקריסטלים מדויקים - אבני החשן כמקבלה לקשר שבין מים ומערך אסטרולוגי .

לבסוף המים מקבלים קידוד אנרגטי מסמלים ואותיות השפה העברית - חלקן גלויים וחלקם ברמת הסוד .


בצדו החשוף של המכשיר מופיע חותם שלמה המלך קמיע מצופה זהב שמיוחסים לו כוחות אנרגטיים של ריפוי

הפסוק "שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד". לכל מכשיר מצור, טקס הכוונות לריפוי בעברית ובאנגלית, ומספרו הסידורי.


3.2 יצור ידני - החברה מייצרת כרגע ביצור ידני את המכשירים, כאשר רק נשים הן אלו שמכניסות את החלקים הפנימיים לתוך המכשיר . התקנה נעשית בסביבה מטופחת לצלילי מוזיקה. בסיום כל התקנה מברכת המתקינה את רוכשי המכשיר ומבקשת בריאות וריפוי עבורם. בעתיד יש בכוונתנו להקים קו הרכבה בירושלים שבו יעבדו נשים מאמינות כל אחת מהן תצטרף ברכה אישית ותפילה בסיום הרכבת המכשיר ואריזתו ללקוח.

בדור ההמשך אנחנו נייצר מכשירים עם חיבור לקול ואפשרות להתאמת תדר אישי .

מידות המכשירים - המכשירים של שמיים בנויים בהתאם להנחיות של התורה- הן מבחינת החומרים שלו, המידות שלו והן מבחינת העובדה שהוא מיועד להתקנה בחצר הבית של כל אחד בראש וראשונה. יש לשים לב שהמילה מידות היא בעלת כפל משמעות. מידה במובן של יחידת מדידה /גודל ומידה במובן של תכונת אופי טובה . להבנתנו עבודה על המידות היא חלק מהיישום של עבודה באמצעות מים . שימוש במים טובים מחולל שינוי בכל הרבדים שלנו הגופניים והנפשיים כאחד.

המכשירים מגיעים כרגע בשני גדלים: המכשיר הקטן מידותיו רוחב 13 ס"מ( גימטרייה של אהבה) X אורך 26 ס"מ ( גימטרייה של יהוה) X גובה 9 ס"מ ( גימטרייה של המילים אמת ומים) .המכשיר הגדול יותר מידותיו רוחב 18 ס"מ ( גימטרייה של חיים ) X אורך 36 ס"מ ( גימטרייה של פעמיים חיים, אמת ומים ) גובה 9 ס"מ ( גימטרייה של אמת ומים ).


שימוש במתכות שציינה התורה


בחלק הרביעי לסדרת המאמרים סקרנו את כל האלמנטים המשפיעים על איכות מים הידועים לנו כיום ביניהם מנגנון ורטקס

לסחרור המים, שימוש במתכות יקרות , שימוש בקריסטלים, בסמלים ובאותיות השפה העברית - כולם מיושמים כבר היום בשמיים חלקם נוגעים במים באופן פיסי וחלקם כאלמנטים של השראה..


החלק המרכזי עשוי נחושת המכשיר של שמיים עשוי מנחושת 99% הן הצינור שלו והן הכיור שלו - כדי לקיים את מצוות כיור הנחושת מהתורה.

שימוש בנחושת כפי שסקרנו אותו בחלק הרביעי למאמר הוא בעל יתרונות בריאותיים אדירים שרוב העולם כלל אינו מודע להם. בקצרה נזכיר שהנחושת יודעת אפילו לטפל בפתוגנים מסוימים שעמידים לאנטיביוטיקה או סופר-חיידקים. הנחושת תומכת בעיכול בריא, חיזוק השיער והעור ותומכת היטב במערכת העצבים בגוף.


אופן השימוש במי שמיים

שמיים מטפלת בכל חוויית השימוש במים.המכשיר של שמיים מותקן על המערכת המרכזית של המים, ומאפשר אספקת מי שמיים לכל הברזים בבית . השימוש במכשיר של שמיים מאפשר רחצה במי שמים שהיא אלמנט חשוב משום שהגוף שלנו שותה בממוצע ליטר וחצי מים בכל מקלחת דרך העור , שתיה , בישול והשקייה . מגנון הורטקס גורם להפרדת האבנית לחלקיה ולא להוצאתה מן המים, דבר שיש לו יתרונות גדולים שכן הגוף שלנו צריך את הסידן . בתוך מספר חודשים הצנורות של מכשירי החשמל השונים בבית מתנקים מאבנית דבר שמאריך את חיי המכשירים החשמליים כגון דוד, מדיח קומקום חשמלי ומכונת כביסה .

להכניס סרטונים על עדויות כתוצאה מרחצה במים מתודרים

אנחנו ממליצים על ליווי השתייה בטקס כוונות שנוסחו מופיע למטה, אחת ליום כדי לרתום את תודעת הריפוי ולהכניס אותה לתוך האנרגיה של המים, כאשר הרעיון שהמים המתודרים של שמיים למעשה מהווה " מגבר" של התכונות החדשות שמכניסים למים באמצעות הטכנולוגיה

כלי שתייה

אנחנו ממליצים על שימוש בכלים מיוחדים לשתיית המים בבית ומחוץ לבית ועל שימוש בתרסיסי שמיים לאורך היום לצורך התרעננות והקלה בכאב. רצוי לא לשתות את המים מיד מהברז אלא לתת להם לנוח כ15 דקות בקנקן לפני השתייה .הקנקן עדיף שיהיה מנחושת או זכוכית צבעונית או חרס.

עדיף לשתות מים בטמפרטורת החדר - טקסטים איורוודיים ממליצים על שתיית מים מכלי נחושת, בשל אמונתם שלנחושת יש ערכים אנטי מיקרובקטריאלים, אנטי מסרטנים ואנטי דלקתיים.

כאשר מדובר בכלי נחושת אפשר להשאיר בתוכו את המים למשך הלילה ולשתות את המים הטעונים במטען חיובי מוקדם בבוקר ו/או 2-3 פעמים ביום, שזה יותר ממספיק כדי ליהנות מהיתרונות שלה. מומלץ לא להכניס את המים בכלי הנחושת למקרר.


המוצרים הרוחניים של שמיים

הוספת טקס כוונות ליצירת מציאות

כאמור שמיים רואה חלק חשוב בתפקיד שלה להוביל מהלך עולמי להקניית כלים לריפוי עצמי המושתתים על שילוב של מערכת חיסונית חזקה ביחד עם כלים של תודעת ריפוי המבוססת על ידע מהתורה ומהקבלה .

אנחנו חברת המים המתודרים היחידה בעולם מבין למעלה משלושים חברות שקושרת בין הכוונות של המשתמש להתרפא לבין השימוש במים מתודרים כדי לייצר אימפקט מיטבי .


את טקס הכוונות מומלץ לערוך ברמה היומיומית רצוי בבוקר קודם לשתיית המים הראשונים בדומה לטקס של הנחת תפילין .


טקסט להקראה (מומלץ) עם החדרה של כוונה:


"שמע ישראל ה׳ אלוהינו ה אחד .


חיזוק ואיזון שנים עשר המרדיאנים על מנת לשבט את 12 שבטי ישראל שבי כתא אחד בגוף אחד .

"

בעזרת ל"ב נתיבי חוכמה שהם כ"ב אותיות ועשר ספירות בורא אני את הבריאות ויוצר את המציאות .


אני המאציל והנאצל


אני הבורא והנברא


אני היוצר והיצירה


אני העושה והעשייה


בי אלוהיי ישראל הוא המשיח .


י ה ו ה"עריכת הטקס


את הטקס מבצעים בעצימת עיניים תוך הנחת שלוש האצבעות המרכזיות של ידי ימין ותיפוף עם האצבע המרכזית על העין השלישית כדי לעורר את התכנות מחדש באמצעות בלוטת האצטרובל.


מתחילים באמירת הטקסט ולאחר מכן בעיניים עצומות מדמיינים את האות י' מעל לעין ימין את האות ה' מעל לעין שמאל , את האות וו מהגרון ועד לאיבר המין . את האות ה' מדמיינים כששתי רגליה יוצאות מין האדמה כל חלק מהאות אוחז ברגל ימין ושמאל בהתאמה וגג האות נפגש במותנים עם האות ו'.

במשך כחצי דקה מזרימים אנרגיה באותיות הללו הלוך ושוב. ניתן לצבוע אותן בצבעים של ירוק וסגול לסירוגין בדמיון . מסיימים בבקשת ריפוי או משאלה מפורשת דוגמת " אני מבקשת לרפא את הכאב שבגבי התחתון , אני מתחייבת למצוא את שורש הכאב אשר יצר את המעצור האנרגטי מלכתחילה ולהימנע מאותם מעשים ו/או מחדלים אשר בגינם יצר לי גופי כאב זה למען טובתי העליונה .

בתום הטקס ניתן להתיז את המים על הפנים כפות הידיים והרגליים ולתוך הפה, לברך "שהכל " נהיה בדברו" ולשתות או להתקלח .

שימוש דומה מומלץ עם ילדים ובעלי חיים כאשר המבוגר עורך את טקס הכוונות.

במקרה של כאב חד ניתן להיעזר בתרגילי דמיון מודרך המפורטים בספריית התכנים של שמיים.


הסבר על הרציונל של טקס הכוונות

הטקס הכוונות של שמיים חובר על ידי רמי וידרה ז"ל שהיה מורה דגול לקבלה ומטפל הוליסטי מפתח שיטת הריפוי" חשמל " שהתמחותה בחיבור בין המערכת העצבית = חש לבין המילה = מל .הטקס נתקבל אצל רמי בתקשור והוא שימש אותו לריפוי של מאות מטופלים בהצלחה יתירה. האקדמיה של שמיים על שם רמי וידרה ז"ל היא מורשתו ולזיכרו.

שמע ישראל והוספת הכוונה
שמע ישראל , נתפס ביהדות כהצהרת האמונה הבסיסית ביותר, ולכן היא נאמרת בהזדמנויות שונות, בין שגרתיות - בכל בוקר וערב בקריאת שמע וכן לפני השינה (קריאת שמע שעל המיטה) - ובין קיצוניות, למשל במקרים של מוות. במוצאי יום כיפור נהוג לומר את פסוק שמע ישראל בסיום תפילת נעילה.


קריאת שמע מורכבת משלוש פרשיות מן התורה:.'

כאמור, הפרשה הראשונה 'שמע ישראל', נפתחת בפסוק המכריז על כך שבורא העולם הוא אחד ויחיד. היא גם עוסקת במצוות שהן מעיקרי היהדות – לאהוב את הבורא בכל לבבנו ונפשנו, ללמד את התורה לילדינו, להניח אותה על ידינו (באמצעות התפילין) ולקבוע אותה על שערי בתינו (באמצעות המזוזות).

הפרשה השנייה עוסקת אף היא במצוות אלו, כשהיא מוסיפה את השכר הצפוי לכל מי שיקיים את המצוות ("והיה אם שמוע תשמעו אל מצוותי... ונתתי מטר ארצכם בעתו יורה ומלקוש, ואספת דגנך ותירושך ויצהרך") לצד מה שצפוי למי שלא יקיים אותן ("וחרה אף ה' בכם ועצר את השמים ולא יהיה מטר"). היא מסתיימת בהבטחה שמי שיקיים את המצוות הנאמרות בפרשה זו יזכה לאריכות ימים..

הפרשה השלישית עוסקת במצוות ציצית, המשמשת תזכורת קבועה לאדם ללכת בדרך הישר ולא לסטות ממנה.

"שמַע יִשְׂרָאֵל ה' אֱלֹהֵינוּ ה' אֶחָד. וְאָהַבְתָּ אֵת ה' אֱלֹהֶיךָ, בְּכָל-לְבָבְךָ וּבְכָל-נַפְשְׁךָ וּבְכָל-מְאֹדֶךָ. וְהָיוּ הַדְּבָרִים הָאֵלֶּה, אֲשֶׁר אָנֹכִי מְצַוְּךָ הַיּוֹם--עַל-לְבָבֶךָ. וְשִׁנַּנְתָּם לְבָנֶיךָ וְדִבַּרְתָּ בָּם, בְּשִׁבְתְּךָ בְּבֵיתֶךָ וּבְלֶכְתְּךָ בַדֶּרֶךְ, וּבְשָׁכְבְּךָ וּבְקוּמֶךָ. וּקְשַׁרְתָּם לְאוֹת עַל-יָדֶךָ; וְהָיוּ לְטֹטָפֹת בֵּין עֵינֶיךָ. וּכְתַבְתָּם עַל-מְזֻזוֹת בֵּיתֶךָ, וּבִשְׁעָרֶיךָ." ספר דברים, פרק ו', פסוקים ד'-ט'


הפרשה כוללת גם אזכור יציאת מצרים ( מים צרים ): "אני ה' אלוקיכם אשר הוצאתי אתכם מארץ מצרים להיות לכם לאלוקים, אני ה' אלוקיכם."

את קריאת שמע אומרים פעמיים ביום: בבוקר ובערב.

המצווה נובעת מן הפסוק "בשכבך ובקומך", ולפיכך חכמים הסיקו כי ניתן לומר את קריאת שמע כל עוד ובני אדם ישנים (כלומר כל הלילה) וכל עוד ובני אדם מתעוררים (נקבע כי הדבר נעשה ברבע הראשון של הבוקר). עם זאת, את קריאת שמע הלילית עדיף לומר לפני חצות הלילה.

משה רבנו השתמש ב"שמע ישראל" במהלך נאומו לעם ישראל לפני מותו ושוב אנחנו מוצאים את החיבור למשה רבנו ולמעמד הר סיני .

הקוד האנרגטי של שמע ישראל


שמע = מעש . היהדות דוגלת בנעשה ונשמע – כלומר קודם כל אנחנו מצויים בעשייה ורק אחר כך נוכל לחזות בתוצאה.

זוהי האנרגיה המאפיינת אדם מאמין, מנהיג בעל שליחות. משה רבנו שאלוהים קורא לו במעמד הסנה – "משה" והוא אינו משיב – "מי שואל"? אלא מיד עונה הנני . גם לאחר שהוא מקבל את השליחות הוא יוצא אליה למרות שאלוהים לא אומר לו את שמו אלא משיב לו ב" אהיה אשר אהיה".


רמ"ח תיבות (מילים) ב"שמע ישראל" כנגד(רמ"ח = 248) איברי האדם

הקבלה טוענת שיש בקריאת שמע רמ"ח (248) מילים, וכן בגוף האדם ישנם רמ"ח איברים, וכשאדם קורא את קריאת שמע כתיקונה, כל איבר ואיבר נוטל מילה אחת ומתרפא בה.

·

"ושמתי פדות בין עמי ובין עמך למחר יהי האות הזה". "מחר" אותיות רמ"ח ואותיות רח"מ ואותיות רומח. ו


רמ"ח הם אותיות רחם והתיקון לחמר.

בטקס הכוונות לריפוי המומלץ של שמיים אנחנו מציינים את ו32 נתיבות חכמה שמורכבים מ22 אותיות האלף בית העברי ו-10 ספירות (הניקוד העברי) המקבילים ל 32 עצבי חוליות עמוד השדרה שבאמצעותם אדם חש ומל את המציאות, הוא יוצר את החשמל.

החשמל שאנחנו רגילים להתייחס אליו כמושג פיזיקלי, אבל מופיע בספרי הקבלה הראשונים.

מרגע שאדם יכול להגדיר במילה, יש מציאות, יש התגבשות של חומר.

מכאן פתח רמי וידרה ז"ל תורת ריפוי שלמה שהייחוד שלה הוא היכולת להעזר במילים מסויימות שיוצרות קידוד אנרגטי לחצורך יצירת ריפוי.

הגיית אותיות השם מפורש

בתורה נאמר שכל תכליתה של בריאה היא לחבר עליוניים ( שמיים /רוח/ אור ) אנרגיה זכרית עם תחתונים אנרגיה נכבית ( אדמה /שכינה) . בטקס הריפוי אנחנו מסיימים ״ בי אלוהי ישראל הוא המשיח = שם חי בתוכי – י ה ו ה .

נתון מאד מעניין לשים אליו לה הוא החזרה של המספר 26 = גימטריה של שם השם .


בפרקים הקודמים דברנו על העובדה שמים מושפעים מגלי אור ומקריסטלים והם מושפעים מ אסטרולוגיה .


כדור הארץ מסתובב סביב צירו במחזוריות של 26,000 שנים (שוב חזרה על המספר 26) בתהליך המכונה נקיפת כדור הארץ, (Earth precession), היא תופעה שבה כיוונו של ציר סיבוב כדור הארץ סביב עצמו משתנה במרחב ביחס לגרמי השמים אחרים.


שימוש במוסיקהֿ

הדור הבא של מכשירי שמיים יגיע עם רכיב קול שישמיע למים מוסיקה בתדרים של 528 ו 440 הרץ באופן שהאוזן האנושית לא תשמע אבל המים כן. השימוש בתדרי קול מרפאים לקידוד המים הוא חדשני מסוגו ולמיטב ידיעתנו לא קיימת חברה של מים מתודרים שמציעה מכשיר כזה.

יש בכוונתנו לעשות שיתופי פעולה עם מומחים ישראליים ועולמיים לעבודת ריפוי דרך תדרים מוסיקליים – מצ"ב סרטון המדגים את השפעת התדר על הדם.

עד להשלמת הפיתוח צרפנו לאתר ספרייה של סרטים סרטונים וספרים שמאפשרת לכל אדם להתחבר ליכולות הריפוי שלו.


האקדמיה של שמיים לזכר רמי וידרה ז"ל


את הידע הראשוני לפיתוח "שמיים" חלקתי עם רמי וידרה ז"ל שהיה מטפל בעל שם, מפתח שיטת "חשמל" לריפוי באמצעות הכוח של המילים ומורה בעל שיעור קומה שהכשיר עשרות מטפלים לאורך השנים.

באופן שאינו מיקרי , רמי וידרה הגיע אליי בפסח שנת 2016 על מנת לטפל בפציעה שגרמה לי לכאבי גב איומים. בביקורו הוא נתן לי את ספרו " האות החסרה" שהיה אחד הספרים ששינו את חיי.

רמי הותיר אחריו הרבה מאד ידע ייחודי, ספרים ומוסיקה .

על ערש דווי בקש ממני רמי להבטיח לו שהידע של שמיים יעבור הלאה ויאפשר לכל העולם להכיר את כוחן של מילות השפה העברית ובמיוחד את כוחה של תפילת שמע ישראל שכן לשיטתו חלק מחזון הגאולה הוא ריפוי המוני באמצעותה.

לזכרו של רמי ומתוך רצון להמשיך להנחיל לעולם את הידע שלו , הקמנו את האקדמיה של שמיים על שם רמי וידרה ז"ל ובה נכשיר על פי חזונו מטפלים להשתמש בכוח המרפא של מי שמיים.

האקדמיה היא מודל ייחודי שבאמצעותו מטפלים מאפשרים למטופלים שלהם להתנסות במי שמיים קודם לרכישת המכשיר , יכולים לעקוב אחר יעילות השימוש במי שמיים ומשמשים גם כגשר בין שמיים לבין הלקוחות .
מבנה החברה – ריבוי שותפים

שמיים היא חברה שמבקשת לחלוק את הידע שלהם עם הרבה שותפים כדי להגשים את החזון שלה שבתוך עשור מרבית המים אשר ישמשו את הכדור יהיו מים מתודרים .


הדרך שלנו לגדול היא לעבוד עם מפיצים שונים באיזורים שונים בעולם, כאשר אנחנו מבקשים לפתח מעבר לחוויית השימוש הביתי במים את השימוש בטכנולוגיה של שמיים לצרכים חקלאיים.


השקעה מוגבלת לכל מחזיק במניות - כדי למנוע ריכוז ידי בעלי הון שעלולים לנסות ולהוציא את הידע משימוש בגלל אינטרסים סותרים האחזקה המקסימלית אותה ניתן לרכוש בחברה היא 3% מהון המניות והיא מוצעת למכירה ביחידות של 1%, 2% ו 3% ומגבלת ל33 משקיעים מלבד המייסדת.לסיכום הפרק הזה:

התורה קבעה רחצה בכיור נחושת -הוספת האנרגיות שהיו בבריאת העולם חזרה אל המיםֿ.

הוספת תפילה צרחה לשמיים - טקס כוונות ריפוי לרתימת התודעה של הריפוי.

התקנה בחצר הבית באופן שמאפשר לנו לרחוץ ולא רק לשתות מים מתודרים.

שמיים מיישמת את העקרונות העתיקים הללו באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדשנית כדי לשנות את המבנה המולקולרי של המים וליצר מים באיכות שהיא האיכות שהיתה בבריאה לפני שהאדם במעשיו הרעיל את הכדור .בפרק הבא

בחלק שמיני ואחרון של סגרת המאמרים ינתח את " סגירת המעגל " או חזרה לנקודת ההתחלה של מעשה הבריאה כאשר הפעם האדם אשר נברא בצלם הוא שותף מלא לתהליך התיקון של עצמו ושל הכדור באמצעות כוח התודעה ומים מתודרים של שמיים.


20 views0 comments