Search

חלק חמישי: מדע המים. מה הוכח ומה טרם

Updated: Apr 23, 2021


כללי

בפרקים הקודמים עסקנו במקורות מהתורה הקבלה, ביסודות השייכים לרפואה אלטרנטיבית שחלק מהאנשים לא מאמינים בה משום שלטענתם היא אינה מבוססת מדעית וניסינו לבנות את השרשרת הלוגית שתחילתה במצוות כיור הנחושת שניתנה למשה כדי להציל את בני ישראל, דרך הבנת מהות מים ואדם מסיפור הבריאה ועד לאלמנטים שמשפיעים על איכות מים . כל המסע הזה מטרתו להבין ריפוי משולב מים ותודעה.


בחלק הנוכחי

נסקור מה הוכח מדעית, מה הם אמצעי המדידה השונים שפותחו ומי הם המדענים המובילים בעולם שהתגליות שלהם איימו על הממסד הרפואי עד שהעלים אותם. אחד מהם הוא זוכה פרס נובל לרפואה.

למרות היכולות המדעיות המרשימות והתפתחות כלי מדידה חדשניים בעשור האחרון, גם היום מים נותרו חומר מסתורי עבור המדענים שעדיין לא מצליחים להסביר עשרות תכונות ייחודיות של המים שהן שונות מתכונות של כל החומרים האחרים ביקום .

לאמונתנו גילוי האות החסרה - היא חוליה באלכימיה שתשנה באופן מהותי את היכולת שלנו להפיק אנרגיה ממים .


בסרטון הזה מוסברות התכונות ה"אבנורמליות" של מים.

לקריאה מעמיקה על תכונות של המים -https://en.wikipedia.org/wiki/Properties_of_water
חשוב לציין שאם המדע לא מבין איך מים עובדים זה משליך על כל ההבנה המדעית על הליכי ריפוי בכלל שיוון שמים זה המרכיב המרכזי בגוף שלנו ובכדור .


יש סיכוי שכל מדע הרפואה הנוכחי מבוסס על בסיס הנחות יסוד דוגמת התפיסה ה"מכנית" של הגוף שבו מתייחסים אל הגוך כאל מכונה ואל אברי הגוף כאל חלקי חילוף, עלול להתגלות כשגוי ולא מדויק. תורות מזרח רחוק של ריפוי מאז ומתמיד הסתכלו על הגוף והריפוי באופן הוליסטי שלוקח בחשבון אלמנטים של תודעה כמרכיב מרכזי בהחלמה.


5.2 מדענים פורצי דרך בתחום המקשר בין מים וריפוי


מספר מדענים יצרו פריצות דרך עצומות בהבנת מים והמבנה הייחודי שלהם

הראשון שבהם הוא ויקטור שארברגר ( ויקטור = ניצחון שאר גבר – שאר הרוח ניצח)

התגלית החשובה של שארברגר היא העובדה שמים הם מקור אנרגיה וכי בזרימה ספירלית המים מים מנקים את עצמם ומייצרים מקור אנרגיה טבעי ולא מזהם . ובכך החזיר מחדש את הגילוי שלפניו היה ידוע למצרים הקדמונים, היוונים, האינקה. התגלית הזו מסבירה תופעות שהמדע לא ידע להסבירן לדוגמא כיצד מים יכולים לזרום מלמטה למעלה, כיצד דגים כמו סלמון פורל, מתגברים על מפלים בגובה של עד 10 מ בדרכם לאתר השרצה .

שארברגר הוא הראשון שתכנן את מנגוני הורטקס הסחרור של מים באמצעות תנועה ספירלית והבין שהמים מייצרים אנרגיה ללא צורך במקור חשמלי מעצם התנועה שלהם.

שארברגר היה במצרים כמהנדס מים וחפש פתרון למי השתייה הגרועים , על פי הסיפור הוא התיישב מיואש על החול והתחיל לצייר את הספרה 8 ואז החלך ופתח את המכשיר הראשון של " החייאת " מים המבוסס על סחרור מים בצינור בצורה של 8.בשנת 1921 הומצא מנוע Schauberger הראשון - טורבינת שאיבה, שבה מים, מתפתלים, התרוממו כלפי מעלה לכיוון הזרבובית המתמזגת, תוך הגברת האנרגיה. המים היו הדלק למנוע זה. בשנת 1930 הוא המציא את מחולל החום הראשון של המערבולת, החום שבו נוצר האנרגיה של המים הסובבים. ההתפתחויות של הממציא האוסטרי- עניינו מאד את הנאצים והם בקשו לגייס אותו כדי להשתמש במנוע מים שלו, אך הוא סרב.

שארברגר הוא גם זה שפתח מחרשות חקלאיות, שהיו עשויות מסגסוגת נחושת לאחר שהוא מצא כי הירידה בגידולים נגרמה על ידי מחרשות ברזל מודרניות, וכי האדמה המכילה ברזל הייתה יבשה ופורה פחות. לעומת אדמה המכילה נחושת פורייה ב -50% ואיכות האדמה גדלה והצמחים היו ירוקים יותר, פשוט מכיוון שכלי העיבוד עשויים מסגסוגת נחושת. לכלי ברזל שדה מגנטי חלש. שדה מגנטי זה, כאשר הוא נמצא במגע עם מים, הוא הורס את האנרגיה המאוחסנת במים. המים שבאים במגע עם ברזל הם מים מתים, וכשאנחנו שותים את המים האלה הם מזרימים את אנרגיית גופנו באופן לקוי המשמעות היא שאנחנו פחות בריאים, מזדקנים יותר וחיים פחות.

 

המדען ד"ר מאסרו אימוטו - הביא בשורה משמעותית בכך שהוא הוכיח שהמבנה המולקורי של מים משתנה בהתאם לאלמנטים סביבתיים פיסיים או רוחניים.


אמוטו הוכיח שכאשר חושפים כלי מים למילים חיוביות, תמונות יפות או מוזיקה נעימה, מחלקים אותם למספר צלחות פטרי (צלוחית שטוחה לבדיקות וניסויים במעבדה) וחושפים אותם לטמפרטורה של 250C- למשך שלוש שעות, ניתן לראות במיקרוסקופ שנוצרים בהם גבישים קריסטליים מרהיבים. אולם, כאשר המים נחשפו לדברים שליליים, מתקבלות צורות מכוערות ולא סימטריות.

משנת 1999 פרסם אמוטו מספר כרכים של עבודתו תחת הכותרת "Message From Water - מסרים מהמים", בהם תמונות מרהיבות של מים שנאמרו עליהם דברים חיוביים ושליליים בהתאמה. בנוסף, מציע אמוטו למכירה באתר האינטרנט שלו שלל "מוצרי מים" ככוסות וכלים שונים להם הוא מייחס מגוון רחב של סגולות רפואיות. 

פרופ' לוק מונטנייה

לוק מונטנייה (בצרפתית: Luc Montagnier) (נולד ב-18 באוגוסט 1932) הוא וירולוג צרפתי, חוקר במכון פסטר, חתן פרס נובל לפיזיולוגיה או לרפואה לשנת 2008 על גילוי נגיף האיידס, יחד עם פרנסואז בארה-סינוסי.
מונטנייה הוא מדען פורץ דרך שהעז לצאת באופן שיטתי כנגד הממסד הותקף פעמים רבות על ידו . כך למשל מונטנייה טוען שניתן לרפא איידס באמצעות תזונה. דעתו זו לא נתמכה במחקר מדעי. בעקבות דעתו זו קבוצה של 35 זוכי פרס נובל התנגדו למינויו כראש המרכז לחקר האיידס בקמרון.‏

מונטנייה הוכיח שמים מכילים אינפורמציה והם למעשה מחשב ולכן אפשר להשתמש בהם להולכה של אינפורמציה מרפאת ולא רק זו שגורמת לתחלואה.

פרופ מונטנייה הוא מגדולי המדענים שיצאו נגד החיסונים לקורונה.מאות מדענים ורופאים טוענים שחיסונים עלולים לעורר אוטיזם וטוען שיש לתת מעט חיסונים ולא לתת בכלל חיסונים במקרה של מחלת חום. 

פרופ ג'רלד פולק - מצב הצבירה הרביעי של מים


תרומתו האדירה של פרופ' היא בגילוי מצב צבירה רביעי של מים והאפשרות לייצר אותו בתנאים מסויימים .בסרטון המרתק הזה אפשר ללמוד כיצד משנים את המבנה המולקולרי שלהן וכיצד כל זה קשור למטען אלקטרו מגנטי


מצב הצבירה הרביעי בנוסף לנוזל אד וקרח הוא במצב צבירה דמוי ג'לו והוא לפי ההשערה שלנו החומר שהמדע קרא לו אנרגיה אפורה. הקבלה מכנה אותו מצב צבירה " פלאזמה" כשם שהיא מכנה את נוזל הדם ואת מסכי הפלאזמה. הקבלה גורסת שמקורה בפלא זה מה' . כאשר זה = ראשי תיבות של זין ( 7 ) כוחות הטבע ( 7 ימי בריאה וכו").

הדבר המדהים הוא שמים משנים את המבנה המולקולרי והופכים לבריאים יותר עם מטען חשמלי שונה כאשר הם פוגשים חומר שאוהב מים. שינוי כזה אינו מתרחש כאשר המים פוגשים חומר שאינו אוהב מים .
 


פרופ' קונסטנטין קורקטוב מדען מוביל בעולם בתחום חקר התודעה מאוניברסיטת סנט פטרסבורג, ביצע מאות ניסויים בתחום השפעת תודעה על מציאות, כתב כ 200 מאמרים מדעיים, 9 ספרים, המציא מכשירים הבודקים את שדה האנרגיה הנמצאים בשימוש בבתי חולים. קורקטוב המציא מכשירי מדידה המאפשרים למדוד את ההשפעה הבריאותית שיש למים מתודרים על הבריאות וערך כעשרה מחקרים קליניים על ההשפעה המטיבה של מים מתודרים על הבריאות. 

5.3 הקשר בין איכות המים לאיכות הדם מתגלה כבר בתקופת ההיריון


מי שפיר ההיפוך בין דם למים ובחזרה -


הקשר בין מים לדם וההיפוך ביניהם מתחיל ברחם - המים שעוטפים את התינוק ( תיקון וניתוק ) ב״רחם״– (אותן אותיות של ״חמר״ במובן גשמי והמילה ״רחמים״- במובן הרוחני) קרויים מי שפיר ( כך אנחנו גם מכנים גידול שאינו סרטני) שהן אותיות של ״ישפר״ – התינוק בא לשפר את הוריו . אגב המילה ״שופר״ שבו תוקעים כדי לקרוע את השמיים גם היא באה מאותו שורש של שיפור.


הנתון המעניין לגבי מי שפיר הוא, שהחל מהשלישון השני להריון (בשלישון הראשון הנשמה עדיין מתלבטת אם להיכנס בגוף זה ולהיוולד ) מורכבים מי השפיר בעצם מהדם של האם .


בתהליך גאוני שלא יודעים להסביר הופך הדם של האם למים שמזינים את – הדם של העובר . אנחנו מבינים שיש פה טרנספורמציה של צורה .


מי השפיר ממוקמים בתוך ה״שליה״שליה מלשון של יה׳ (החיבור בין י׳ הצד הזכרי של הרוח לה׳ הצד הנקבי – שכינה / אמא אדמה, התינוק לא יכול לחיות בלי מי שפיר בבטן.


מעניין לשים לב לכך שכל עוד התינוק בבטן הוא ניזון מהטבור – נקודת המרכז האיזון של הגוף ולא מהפה . הסיבה הפה – הוא איבר יצירת מציאות באמצעות דיבור . כדי להשתתף במלאכת יצירת מציאות אנחנו צריכים לדבר .


בכדי ליצר מציאות של תיקון , התינוק צריך להיות בניתוק מחבל הטבור של אמו במובן הפיסי והסימבולי כאחד .

מבנה הדם בגוף

הדם בגופינו מורכב מחלק נוזלי שקוף – פלזמה, ותאים וגופיפים שונים.

פלסמה - מכילה בעיקר מים (99%), חלבונים ומלחים, ומאפשרת את תנועת תאי הדם בתוכה.

תאי דם אדומים - 99% אחראים לקשירת החמצן בדם והעברתו לרקמות הגוף השונות.

תאי דם לבנים - חלק מהמערכת החיסונית.

טסיות דם - חלק מתהליך קרישת הדם.

תאי הדם האדומים הנקראים גם הכדוריות האדומות – נוצרים במח העצם ומכילים המוגלובין הקושר את החמצן לשם העברתו לתאי הגוף. כל מולקולת המוגלובין קושרת 4 מולקולות חמצן.

שינויים במבנה הכדוריות האדומות, יפגעו ביכולתם לקשור חמצן, עם פגיעה אפשרית באברים ומערכות בגוף אשר לא יקבלו מספיק חמצן החיוני לתפקודם התקין.

שינויים במבנה ובדופן הכדוריות ניתן לראות במיקרוסקופ ואז לטפל כדי להביאם למצב תקין.

תאי דם לבנים - אחראים על חלק מהמערכת החיסונית. נוכחות מוגברת של תאים אלו יכולה להצביע על מצב זיהומי או על סטרס נפשי או גופני. שינויים במבנה יכולים להצביע על מצב טרום מחלתי או על חוסר של ברזל, B12 או אנמיה.5.4 הגלים האלקטרו מגנטים של הכדורֿ


כדור הארץ שלנו הוא למעשה מעין ״רחם ״– יש לו תנודות , רטטים , הוא קשור למהלכים של גורמי השמיים – אנחנו נמצאים באינטראקציה מתמדת ותלויה בין השניים.


כל שינוי בתדר אלקטרו מגנטי במקום אחד יוצר תהודה בכל מקום לטוב ולרע , כדי לרפא את הכדור אנחנו צריכים ליצר תדר אלקטרו מגנטי בריא שיחליף את התדרים הרעילים הקיימים עכשיו.


מה שנכון לגבי הפרט נכון גם לגבי הכלל. הקבלה משווה את האדם לעולם מלא וכל צ׳קרה בגוף היא בעצם מקבילה לספירה של היקום. הפתגם ״ כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלואו|״ מבוסס על ההנחה שהאדם הוא ״ עולם בזעיר אנפין״ ושהכל מחובר בקשרים אלקטרומגנטיים שיש יחסי גומלין ביניהם . לכן המילה ״ רקמה״ במובן של רקמות הגוף היא גם האותיות של ״קרמה״ במובן של גורל ועל שניהם אומרת הקבלה שאין מקרה , אלא שהכל הוא ״ רק מה׳״ או ״רקם ה׳״.5.5 ריפוי באמצעות רפואת תדרים

הגוף הוא מערכת חשמלית בדיוק כמו שהיקום הוא מערכת חשמלית שנעה בין קטבים אלקטרו מגנטים שמייצרים ביני הם רטט אנרגטי.


מדובר בתופעה גלובלית, המתארת סדרה של צלילים בתדר נמוך במיוחד (ELF), המהווים חלק מהשדות האלקטרומגנטים של כדור הארץ ומכונים "תדרים פלאנטריים", והיא קרויה על שם הפיזיקאי שניבא אותה בצורה מתמטית ב- 1952 ווינפריד שומאן Winifried Otto) Schumann) . מעניין לשים לב לשם גלי שומן ,שומן = שמן = נשמ = נשמה .

התהודה של שומאן מבטאת את התדרים או הצלילים המופקים מהמתח החשמלי בין כדור הארץ לשכבת היונוספרה שמקיפה אותו, ונוהגים לכנות אותה התדר של כדור הארץ, או פעימת כדור הארץ.

כבר בשנות החמישים, הבין המדען וינפריד שומאן, כי מאחר והיונוספרה- שהיא שכבת הגזים שמקיפה את כדור הארץ החל מגובה 60 קילומטר ועד גבול האטמוספרה, נושאת מטען חשמלי חיובי, וכדור הארץ נושא מטען שלילי, הרי שהחלל שנוצר ביניהן, נושא מתח חשמלי שמתפרק בקביעות באמצעות סופות ברקים על כדור הארץ. במקביל אותו חלל גם מתפקד כתיבת תהודה, כשהמתח החשמלי בתוכה מתורגם לתדרים של סאונד.

תיבת תהודה זו אגב, משמשת אותנו להעברת כול תקשורת התדרים, גלי הרדיו, ותקשורת לוויינים למרחקים ארוכים. תדר שומאן כך הסתבר, זהה לתדר המוחי שלנו בזמן גלי תטא על גבול גלי אלפא- התדרים בהם פועל המוח כאשר אנו נמצאים על הגבול בין שינה ליקיצה, וגם כאשר אנו מתרגלים מדיטציה. אלו התדרים במוח, שאחראים ל"הטענת" הגוף באנרגיה, לתפקוד המערכת החיסונית ושאר מערכות הגוף, וגם למצב הרוח, ליצירתיות, ליכולת ללמוד או לזכור ועוד, והם זהים לתדר הפעימה של כדור הארץ. בהתחשב בעובדה שכמות התדרים ביקום היא אין-סופית (כמו המספרים), הרי שקשה להאמין כי מדובר במקריות. נראה כי מסיבות אבולוציוניות ואחרות, החיים על כדור הארץ, התאימו עצמם לפעימת הכדור, וכך היה מיליוני שנים.

פעימת כדור הארץ, חשובה לחיינו כמו אור השמש: בני האדם הם יצורים ביולוגים, אבל לא רק.במקביל, אנו גם מחוללים חשמליים, ולכן – קולטים ופולטים תדרים.

התהודה של שומאן או Schumann Resonance מתארת סדרת צלילים שהאזנה להם,יכולה לא רק לסנכרן אתכם עם פעימת הלב של כדור הארץ, אלא גם לרפא, לעורר יצירתיות, להפעיל את מערכת החיסון ועוד.


כל מה שקורה בחיינו, תלוי בתדרים אליהם אנו נחשפים, ומחקרים הוכיחו ש: 30% מהתאים בבלוטת האצטרובל במוח- רגישים מגנטית לפעימה הזו של כדור הארץ. היא שקובעת את הקצב של גלי המוח ואת התדר שהוא מפיק. העיוות שיצרנו בשדות המגנטים סביבנו, גובה מחיר יקר, ופוגע בין השאר בייצור המלטונין- הורמון שמופק במוח בלילה ומסייע לנו לישון, לחדש את מערכת החיסון, להילחם ברדיקליים החופשיים שמאיימים על גופינו ועוד.

התדר המוחי שלנו פועל בצורה מותאמת לתדר כדור הארץ, יציאה מאיזון יכולה לעלות לנו בבריאות, ולגרור שלל גדול של בעיות פיזיות, נפשיות ומנטליות.

הסברה היא, כי השדות החשמליים של כדור הארץ, מכוסים כיום ב"ערפיח אלקטרומגנטי" שנגרם מריבוי הולך וגדל של מכשירים אלקטרוניים, תדרי רדיו וקרינה הולכת וגדלה. זו הסיבה שאיבדנו קשר עם הצליל הטבעי של פעימת כדור הארץ, וכתוצאה מכך, יצאנו מאיזון, ואנו חשופים פי כמה למחלות ותחלואים.

אנו מבלים את רוב זמנינו בין קירות, רמת הסטרס שלנו עולה ואנו "יוצאים" מהאיזון או מהקצב הטבעי שלנו. הסיבה שאנו חשים טוב כשאנו בטבע, נובעת מכך שאנו חוזרים להדהד בתדר הטבעי שלנו, תדר מוחי של גלי אלפא וגלי תטא, שהוא חיוני ביותר לחיים עלי אדמות.

למרבה הצער, אנחנו איננו היחידים שנפגעים מהשיבוש האלקטרו מגנטי העלמות של הדבורים מהעולם, ההחפה (תופעת "התאבדות" על החוף) של להקות גדולות של לווייתנים ודולפינים, וגשמים של ציפורים, דגים וצפרדעים מתות באזורים שונים בעולם, מסמנים לנו שמשהו השתבש בקטבים האלקטרומגנטים של כדור הארץ. אנו כבר יודעים כי הפעימה הזו ממוסכת כיום על ידי תדרים מלאכותיים, בעיקר כשאנו נמצאים בערים הגדולות או במרכזי תעשייה ובידור. למעשה המדידה של תדר שומאן, מתבצעת כיום רק בלב ים, מהסיבות האלו בדיוק.

כל זה קורה אמנם, לא רק באשמתנו; כדור הארץ הולך ומאבד את העוצמה של הקטבים המגנטים שלו כחלק ממחזור טבעי שנמשך כמה אלפי שנים, למעשה ב- 2000 השנים האחרונות קיימת ירידה הדרגתית בסיבוב של כדור הארץ שהתוצאה שלה היא ירידה באלקטרומגנטיות של הקטבים.

הירידה הזו רק הולכת וצוברת תאוצה ככול שהזמן עובר ובשנים האחרונות היא גדלה באחוזי ענק כול שנה, עד שלטענת מדענים היא תגיע לנקודת ה-0 ואז תתכן החלפה בין הקטבים של כדור הארץ (כפי שאירע כמה פעמים בהיסטוריה של כדור הארץ). יחד עם זאת, ההאצה והגידול הבלתי פוסק או שימוש היתר שאנו עושים בתדרים בסביבתנו, משפיע על כל מחזור החיים על פני האדמה.

כוחות הריפוי של תדרי תהודה

כאשר אנו נמצאים בטבע, הגוף שלנו משנה את התדר שלו, ומסתנכרן חזרה לתדר פעימת של כדור הארץ, מה שגורם לו לתקן, לרפא ולהצעיר את עצמו בצורה יעילה יותר.

בספרו "המגה כוח של מוח" כותב מייקל הצ'קינסון (Michael Hutchison) כי התהודה של שומאן, היא חלון תדרים שהוכח שיש להם השפעה על טווח רחב מאוד של תחומים בחיינו. ניסויים שהוא מציג, מוכיחים תוצאות יוצאות דופן – החל מדיווחים על שיפור בבריאות, יציאה מדיכאון, וריפוי סרטן ועד תפוקה גבוהה יותר בלימודים ובעבודה, שיפור הזיכרון, עליה ביצירתיות וביכולת לפתור בעיות סבוכות ועוד

לדברי הצ'קינסון "כאשר מערכת ביולוגית, רוטטת בתדר הזה, היא מהדהדת בתאום מושלם עם התדר של המטריקס שממנו התפתחו החיים עצמם".

בבדיקות מעבדה, הסתבר כי כאשר משמיעים את הטון הזה לתאים מבודדים, הם משכפלים עצמם ביעילות גבוהה יותר ויש עליה ברמות החיסון וההגנה שלהם.

הניסוי היחידי שהצליח עד היום לייצר תאי DNA אנושים יש מאין, היה כאשר הציגו את התדר הזה למבחנה שהכילה מים שנשאו זיכרון של DNA ששהה בתוכם והוצא החוצה לפני הניסוי, לכן יש שקוראים לו-"תדר הבריאה"

החדשות הטובות הן, כי ניתן להשמיע את תדרי התהודה של שומאן בצורה מלאכותית, והאזנה לתדרים האלו, יכולה לשנות תחומים שונים בחיינו ללא היכר, החל ממצב בריאותי ועד מצב נפשי. אך לא רק זאת, היא גם יכולה להגן עלינו מפני ההשפעות של "ערפיח אלקטרומגנטי" שנוצר בסביבתנו.


5.6 שימוש במתכות יקרות


שימוש בנחושת - השימוש בנחושת בשיטת האירווידה הולך מאות ואלפי שנים אחורה ונחשב לסוג של רפואה מונעת עתיקה. במחקר הזה נמצא שכלי נחושת יכולים להרוג חיידקים רבים.- לגוף המאמר נחושת אנטיבקטריאלית

מחקר נוסף מצא שחיידקי אי קולי שורדים 28 יום בכלי נירוסטה אבל מתים אחרי 90 דקות במגע עם נחושת –להרחבה למאמר עצמו

השימוש בנחושת והשפעתו על איברים שונים

נחושת שימשה לבנייה מאז התקופה הפרהיסטורית, אף לפני ההיסטוריה הכתובה. בתרבויות עתיקות הפיקו תועלת מתרכובות של מתכות כמו נחושת, אבץ ומנגן בתרופות ובטיפולים.


וכפי שהתגלה בעשורים האחרונים, יש למתכת הכרחית זו הנקראת נחושת, מספר תפקידים מרכזיים בפעולות של גופינו. נחושת היא יסוד קורט (מיקרונוטריאנט) הכרחי בעל פעילויות רבות החיוניות לבריאות, לרווחה הנפשית וליופי שלנו.פעולותיה של הנחושת בגופנו מתחילות בשמירה על עור בריא ויפה למראה, ריפוי מהיר של פצעים ומצבי עור שונים והיא לוקחת חלק בפעילויות מטבוליות שונות יחד עם אין ספור תפקידים נוספים.

גופנו אינו יכול לייצר נחושת לבדו, לכן חשוב מאוד לצרוך נחושת ממקורות חיצוניים.אנחנו יכולים יכולים לספק לגופנו נחושת ע"י שתיית מים מכלי נחושת או מענידת תכשיטי נחושת, מאכלים מסויימים , תוספי תזונה אבל הדרך הטובה האפקטיבית הזולה מכולן היא לצרוך את מי שמיים שהם מי נחושת מקודדים. הגוף שלנו מאחסן את הנחושת בעצמות ובשרירים.

התפקידים העיקריים של נחושת בגופנו הינם:

  • שיפור תפקודי מוח – הנחושת מדרבנת את הקוגניטיביות, נחושת היא חומר שממריץ את המוח, הקשור לתהליכי מחשבה גבוהים יותר. הנחושת פותחת מסלולי עצבים ומעודדת יצירתיות, תוך כדי שהיא משפרת את תפקודי המוח. כלומר נחושת, מאפשרת למוח לפעול מהר יותר ובאופן יעיל יותר.

  • אנטי אייג'ינג (מאטה את תהליכי ההזדקנות) - נחושת היא נוגד חמצון הכרחי לשמירה על עור בריא ויפה. הנחושת מגינה על ממברנות (קרומי) התאים מפני רדיקלים חופשיים והיא אף מסייעת לעור ולמפרקים שלכם בייצור קולגן ואלסטין, המונעים יחדיו הזדקנות מוקדמת ושומרים על גמישות עורכם. נחושת היא אחד ממרכיביו של מלנין, שהוא פיגמנט טבעי שמגן על העור, השיער והעיניים שלנו מפני השמש. בנוסף לכך, מלנין לוקח חלק בייצור של תאים חדשים והוא גם מחדש את השכבה העליונה של העור ליצירת מראה נקי וחלק.

  • יעילה נגד זיהומים - נחושת בעלת תכונות אנטי בקטריאליות, מחסלת ומעכבת את גדילתם של מיקרובים, פטריות וחיידקים שונים כולל אי. קולי (E Coli)., כפי שגילו מחקרים שערכה הרשות האמריקאית להגנת הסביבה.

  • ניתן להיעזר בנחושת כתרופה בעת נטילתה (ממים שאוחסנו בכלי נחושת) או במריחה על העור ל: חיזוק מערכת החיסון, מניעת זיהומים, שיפור תהליך הריפוי של פצעים ורקמות.

  • אנטי דלקתית - היות והנחושת היא אנטי דלקתית מטבעה, ניתן להיעזר בנחושת להקלה על מחושים וכאבים הנגרמים בעקבות דלקת פרקים או דלקת במפרקים.

  • חיזוק העצמות - לנחושת תכונות פעילות שמחזקות את העצמות. נחושת מונעת אובדן עצם (אוסטאופורוזיס)- נחושת הכרחית לספיגת הסידן בגוף. נחושת אחראית גם היא על חוזק העצמות מעצם העובדה שהיא בעלת תפקיד מרכזי ביצירת קולגן, מעודדת עצמות ורקמות מחברות חזקות ובריאות

  • חיזוק מערכת החיסון- זרימת דם בריאה מסייעת לספוג ברזל כראוי מהמזון וממקורות נוספים במעיים גם מאפשרת שחרור מאוזן של ברזל כאשר הגוף שלכם זקוק לו, לאיברים חיוניים כדוגמת הכבד. נחושת מווסתת את זרימת הדם ומשפרת את מחזור הדם, ע"י תחזוק רמות ברזל נאותות בדם שלכם.ויסות זה הכרחי לשמירה על ספירת כדוריות דם אדומות בריאה ולחמצון הולם, באיברים הפנימיים.

  • הפחתת כולסטרול - נחושת מפחיתה מטבעה את רמות כולסטרול ה-LDL ואת רמות הטריגליצרידים, במקביל לכך שהיא מעלה את רמות כולסטרול ה-HDL. כאשר יש בגןף יותר כולסטרול HDL בהשוואה לכולסטרול LDL, מופחת הסיכון לפתח מחלות לב וכלי דם, התקף לב ושבץ.

  • נחושת הכרחית לעיכול איכותי יסוד קורט הכרחי, שמשחק תפקיד חשוב בתהליכי העיכול ובחילוף החומרים שלכם. הנחושת משפרת את עיכול האוכל, מחסלת חיידקים מזיקים שיתכן ונמצאים במי השתייה ומפחיתה את הדלקת בקיבה שלכם. מסייעת לרדת במשקל, כוונן את מערכת העיכול, לפרק שומנים, לנקות את המעיים ביעילות רבה יותר.

  • מונעת סרטן - על פי מחקר של האגודה האמריקאית לסרטן, לנחושת יש השפעות נוגדות סרטן, זאת הודות לעובדה שלנחושת יש פעילות נוגדת חמצון עוצמתית מאוד שמנטרלת ומחסלת רדיקלים חופשיים, שהם הגורם העיקרי להתפתחותו של סרטן בגוף.

שימוש במי כסף - מי כסף הינם תרחיף יוני כסף (יוני כסף הפזורים באופן שווה במים טהורים, בד"כ בריכוז של 5-20 חלקיקים למיליון). יוני כסף פוגעים במנגנון קריטי ייחודי לאורגניזמים חד תאיים וגורמים למות האורגניזם, בשל תכונה זו משמשים מי כסף בין השאר לטיפול במחלות הנגרמות ע"י חיידקים, וירוסים ופטריות. מחקרים שבדקו את יעילות תרחיף יוני הכסף על זנים שונים של חיידקים על זנים שונים של וירוסים. במחקר שנערך במחלקה למיקרוביולוגיה שבאוניברסיטת ברמינגהם-יאנג בארה"ב נבדקה אפקטיביות של מי כסף על זנים שונים של חיידקים גורמי מחלות ובהם :

דלקת ריאות, דלקות עיניים, זיהומי עור, זיהומים לאחר ניתוח, ומחלות זיהומיות רבות אחרות. דיזנטריה, הרעלת מזון ( (ECOLI, שלשולים.

דלקות בדרכי השתן, דלקת אוזניים, דלקת ריאות, מנינגיטיס, דלקות גרון וסינוסים.

זיהומי פצעים, דלקות בדרכי השטן, מנינגיטיס, הרעלת דם (בקטרמיה), מנינגיטיס.


דלקות בדרכי השתן ודרכי הנשימה.

דלקת ריאות, סינוסיטיס, מנינגיטיס דלקת אוזניים.


זיהומי עור, דלקות של דרכי הנשימה העליונות, דלקות המועברות בבתי חולים


דלקות של דרכי השתן,endocarditis , זיהומי פצעים

מים מועשרים בכסף כמוצר נלווה לתרופות מחקר נוסף שנערך ב BYU והתפרסם גיליון אוקטובר 2006 של המגזין [2] Current Science בחן את האפקטיביות של שילוב מי כסף עם אנטיביוטיקות שונות לטיפול בחיידקים עמידים לאנטיביוטיקה, המחקר סכם שהשילוב נותן תוצאות טובות ושלמות יותר בניקוי הגורם המזהם. המחקר ציין עוד את האפקטיביות של מי כסף לטיפול בזנים שונים של סטרפטוקוקוס ולטיפול בחיידקים העמידים לתרופות שונות . מחקר שנערך ע"י דר' מארק פארינהה באוניברסיטת צפון טקסס בחן את משך הזמן שנדרש לתרחיף מי כסף לחסל תרביות שונות של חיידקים גורמי מחלות, ואף אחד מהם לא עלה על 10 דקות.

שימוש בזהב - כיום, נעשה שימוש נרחב בזהב בטכנולוגיה. הזהב יעיל במיוחד עבור אמצעים אלקטרונים שונים, שכן זהב בעל הולכת חשמל מצוינת וכן עמיד בפני קורזיה (חלודה). תוכלו למצוא רכיבים אלקטרוניים במחשבים ובמוצרי תקשורת שונים שעשויים מזהב, מגעים חשמליים שונים, מחברי אודיו מצופי זהב ועוד. רכיבים העשויים או מצופים זהב נחשבים איכותיים יותר ועמידים זמן ארוך יותר. שימוש בכימיה וברפואה בגלל שלרכיב הכימי של זהב יש תפקיד כזרז בכימיה אורגנית, ולזהב תכונות כימיות מסוימות המסייעות לטיפול בסרטן ובמחלות נוספות.


5.7 ריפוי באמצעות צלילים

בפרקים הקודמים דברנו על בצלאל המקראי מתכנן כיור הנחושת המקורי ועל העובדה שהוא היה בנוסף לאדריכל מחונן גם מוזיקאי. לבצלאל כאמור מיוחס גילוי תדר 528 הרץ . תדר זה הוא חלק מסולם הסולפאגיו האבוד -. סולם מוזיקאלי עתיק שאבד לאורך ההיסטוריה והתגלה מחדש רק ב- 1999, ומונה 9 תדרים (או 6 במקור) הנחשבים לחלק מהגאומטריה המקודשת שעל פיה נבנה היקום. תדר 528 הוא התדר הידוע ביותר מתוך תדרי הסולפג'יו, והוא מיצג את התו Mi או באנגלית Miracles = ניסים. הטון MI מיועד להפעיל את הדמיון, הכוונה והאינטואיציה, ולפעול לכיוון המטרות הגבוהות של הנשמה.תדר 528 נחשב גם לתדר טרנספורמציה. תדר שמעניק אנרגיית חיים, מוח צלול, מודעות, יצירתיות ושקט פנימי. הוא חושף ומעורר את הרצון החופשי וההדרכה הפנימית האלוהית. בנוסף, הוא ידוע כתדר שמחזיר את ה-DNA האנושי למצבו המקורי המושלם, ומומחים לגנטיקה משתמשים בו כבר שנים לתיקוני דנ"א במעבדות ברחבי העולם. הוא נקרא גם "תדר האהבה", "תדר ניסים" או ו"תדר טרנספורמציה" והוא מתקיים ברמה מתמטית בכול רטט של כול יצור וצמח על כדור הארץ.


יתר תדרי סולם הסולפאגיו הינם : Ut = 396 Hz Re = 417 Hz Mi = 528 Hz Fa = 639 Hz Sol = 741 Hz La = 852 Hz

3 התדרים המשלימים שהתגלו מאוחר יותר על ידי לאונרד הורוביץ: 01 = 174 Hz 02 = 285 Hz 09 = 963 Hz
ריפוי באמצעות האזנה לתדרים מוסיקליים של סולפגיו

האזנה לתדרי הסולפג''יו, בונה מסלולים נוירולוגים חדשים במוח, דרך הרשתות האנרגטיות של הגוף, מה שמסייע לנו להתחבר לרשתות האנרגיה הגלובליות (ה"גריד") ולתודעה הקולקטיבית.היא מעודדת סינכרון בין האונות- hemisphere synchronization, מחדדת את הקוגניציה, ומעלה את האנרגיה ואת התודעה לתדר של המקור שממנו נוצרה הבריאה.


האזנה קבועה, יכולה להעיר פוטנציאל קוונטי שהיה רדום במבנה הגנטי שלנו, ולשפר את תחושת הבהירות, האיזון והרווחה שלנו. כשהצלילים האלו מוצגים למוח, הם פועלים כמו חומר שממיס חסימות אנרגטיות מהזיכרונות התאיים, ומאפשר לערוץ עשיר של אנרגיית החיים לזרום דרכינו. רבים סבורים כיום, כי הבנה של תדרים אלו, תקרב אותנו להבנה כיצד נוצר היקום והחיים עצמם.

הקבלה כאמור מדברת בספירות, המזרח בצ'אקרות ושתיהן גם יחד למעשה מדברות על גלי אנרגיה שונים שיש להם אורכי גל שונים.


החשיבות לעניינו היא היכולת להשפיע על הבריאות דרך צריכת מים מתודרים באנרגיה הנכונה והיכולת למדוד את ההשפעה הבריאותית של המים הללו באמצעי מדידה שונים כפי שלמשל בנה פרופ' קורקטוב דרך מכשיר הביוסנס שלו.
5.7 שינוי בתצורה כדורת הדם האדומות באמצעות צריכת מים מתודרים והשפעתה על הבריאות


כאשר באים לבחון השפעה של שימוש במים מתודרים על הבריאות יש לעשות לטוח מידי ולטווח ארוך של מספר חודשים על מנת לבחון השפעה מצטברת על מדדי בריאות שונים :

הוכחת יעילות בטווח הקצר


בטווח המידי הדרך היא לבדוק האם יש שינוי בתמונת הדם מיד אחרי צריכה של מים מתודרים באמצעות בדיקת דם מיקרוסקופית, שבה משתמשים בדגימת דם טרי מהאצבע ומתבוננים בה דרך מיקרוסקופ מיוחד הנקרא מיקרוסקופ שדה אפל (ביגוד למיקרוסקופ שדה בהיר הפחות מדויק). מבצעים שתי בדיקות דם בהפרש של כחצי שעה בין בדיקה לבדיקה – הבדיקה הראשונה ללא שימוש

במים מתודרים ובשנייה לאחר שימוש ומשווים את תמונות הדם של אותו נבדק.

בדיקת דם מיקרוסקופית ייחודית גם בהשוואה לבדיקת מעבדה קונבנציונלית היות ונבדק דם טרי ברגע לקיחתו ושלא עובר תהליכים שונים כמו חמצון, אשר משנים את מבנהו (בזמן שעובר עד הגעתו למעבדה).הבדיקה משמשת בעיקר לרפואה מונעת, ע"י זיהוי שינויים במבנה והרכב הדם הטרי כדי לזהות מצבים של טרום מחלה ולעזור באמצעות השימוש בשמיים ושינוי תזונה – לא להגיע למצב מחלה.

טיפת הדם שבבדיקה מוגדלת ע"י המיקרוסקופ עד פי 5000, התמונה מוקרנת על מסך המחשב ומאפשרת למטפל והמטופל לצפות בהרכב ומבנה הדם המיקרוסקופי.


מה ניתן לראות במיקרוסקופ שדה אפל?

המיקרוסקופ נותן תמונה של תאי הדם האדומים (אריתרוציטים). תאי הדם הלבנים (לויקוציטים), טסיות הדם (טרומבוציטים) וחומרים מהם נותרים חיידקים, וירוסים (פרקורסורים) ופטריות. שינויים בכל אחד מתאי הדם - במבנה, צורה, תנועה או צבע - יכול להצביע על מצב טרום מחלתי או על מחסור תזונתי וחוסר, למשל בברזל או ויטמין B12.

בדיקת דם קפילרי במיקרוסקופ לא נועדה לאבחן מחלות ואינה בשום מקרה מחליפה את הרפואה הקונבנציונלית, אלא נותנת עוד טכניקה - פשוטה למטופל - ויכולה למנוע מחלות או את החמרתן, וזאת ע"י טיפול מונע המבוסס בעיקרו על שינוי בהרגלי חיים והרגלי תזונה.

הבדיקה מאפשרת הערכה של מצב הבריאות הכללי, מצב המערכת החיסונית

מצב ספיגת המזון, מצב הברזל, וויטמין B12 ומצב זיהומי.

בדיקות חוזרות ונשנות של שימוש במים מתודרים הראו השפעה דומה על כדוריות הדם - הדם הופך להיות מעושר בחמצן.

באופן מיוחד מחפשים לראות אינדיקציה על המבנה והצורה של כדוריות הדם- האם הן סימטריות ועגולות , האם הן נפרדות או מחוברות אחת לשנייה.

5.8 בדיקת יעילות בטווח הארוך

מחקר קליני המשווה שתי קבוצות נבדקים לאורך תקופה של מספר חודשים . כאשר קבוצה אחת צורכת מים מתודרים בכמות של לפחות 2 ליטרים ביום והשנייה מים רגילים.


במהלך המחקר בודקים את הנבדקים בדיקות בריאות מקיפות בתחילת הניסוי ובתום תקופת הניסוי ומחפשים לראות פרמטרים של שינוי במערכות הבריאות השונות שלהם .
5.8 השפעת כוונה רוחנית על איכות החומר

אלפי ניסויים ביתיים שערכו אנשים ממקומות שונים בעולם הוכיחו שהחומר מגיב לכוונה.

הניסויים ידועים בשם "ניסויי אורז" והם מדגימים איך ברכה או כיתוב משפיעים על יצירת מציאות.

בעקבותיהם נעשו ניסויים מדעיים על צמחים


שימוש באמצעים בתדרים מוזיקליים הו א דרך מאד יעילה להשפיע על בני אדם. שימוש בתדר קולי יכול לגרום לאנשים להיות צייתנים, לאבד את דעתם ואפילו למוות .לסיכום הפרק הזה

המדע פתח אמצעי מדידה שונים שמאפשרים למדוד את האפקטיביות המדהימה שיש לשימוש במתים מתודרים על הבריאות שלנו בטווח הקצר והארוך .

בקונטקסט של הצלה ממזימת הדילול - שימוש מדויק בתדרים יכול לחזק את מערכת החיסון שלנו ולהציל אותנו מנגיפים טבעיים ומהונדסים כאחד .


בהמשך הפרקים הבאים:

חלק שישי – חיבור סיפור הבריאה עם יציאת מצרים כדי להבין את סוד הריפוי הניסי .

חלק שביעי - יישום הלכה למעשה במבנה של שמיים.

חלק שמיני - החיבור לרעיון הגאולה וחזון אחרית הימים דרך המים אשר יוצא מישראל


42 views0 comments